Wpis z mikrobloga

Żeby komuś życzyć śmierci w strefie wojennej, to naprawdę trzeba mieć przegniły mózg od polityki.

Śmiejecie się ze starych bab manipulowanych przez TVP, a jesteście jeszcze głupsi - razem z tą waszą poprawną i nowoczesną banieczką informacyjną.

Socjopaci, którzy życzą śmierci Karakanowi i Morawieckiemu - niech pomyślą o skutkach geopolitycznych, jakie by za tym szły. Następnie niech spojrzą w lustro i przemyślą sobie, czy oby na pewno obserwowanie polskiej polityki wywiera na nich dobry wpływ.

A argument „o ratowaniu sondaży” też jest idiotyczny, bo PiSowi jedynie rośnie od momentu wybuchu wojny. Pojechali - to pojechali. Ich wybór.

#ukraina #wojna #rosja #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #antykapitalizm #polityka
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister w dupie mam i TVN i TVP, ale i tak życzę im śmierci, odbierają mi codziennie smak życia, rozdają nasze pieniądze dla swoich ludzi, robią wały na grube miliony, ciągają mnie po sądach za brak maseczki mimo że sami ich nie noszą, mówią że są bez sensu. Przez ich zarządzanie zmarł mój teść (teleporada jednak nie wystarczyła)

Niech się smażą w piekle
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: jak dla mnie obaj mogą wpaść tam w zasadzke i tam zginąć. Mają krew na rękach. To oni i ich koledzy z partii są odpowiedzialni za śmierć kilku Polek. Kobiet, które zmarły, bo przez nich nie można było usunąć płodu. Nigdy im tego nie zapomnę. Są dla mnie odpadami. Przez nich boję się, że w razie problemów z ciążą kobieta mojego życia może odejść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tywin_Lannister: Ja jestem zdania że bezpieczniej by było żeby jechał cały sejm i wyrosła brzoza na torach :p
Potem normalne wybory, sensownie ludzie i można pchax kraj do przodu. Takie miernoty jakie mamy u stery sprowadza kraj na dno jak już to robią od lat. Platforma równie zła, konfederacja też.
Trzeba nowej lepszej alternatywy. Osobiście wolałbym coś w tyłu social demokracji lub soclibkow lub goły h libertarian.
Jak sami odejść
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: jebe mnie to, wyciągnęli mi już tyle z portfela, że cytując klasyka kto umrze to umrze, mają tysiące madek i emerytów którzy trzymają kciuki żeby im włos z głowy nie spadł to im chyba wystarczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: co innego świadome i szczere życzenia śmierci, a co innego śmieszkowanie, że po 3 tygodniach w ukryciu Karakan wypełz ze swojej nory żeby sobie pyknąć zdjęcie z Zełeńskim. To że tam jadą ma na celu po pierwsze poprawę ich własnych notowań i kreowanie samych siebie na bohaterów, może potem przy okazji jakaś pomoc dla Ukrainy. Ludzie przez te lata z nimi u władzy już to czują, więc nie dziwie
znikam5 - @Tywin_Lannister: co innego świadome i szczere życzenia śmierci, a co inneg...

źródło: comment_1647351086cFKLilOo3qz2rHK4QkyfYS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Nikt normalny nie życzy im śmierci na Ukrainie, bo to by rozgrzało ciemną masę między uszami u PiSowców i Konfiarzy, fanatyków teorii spiskowych XD

Dla mnie nie ma znaczenia, czy PiSowcy rządzą dobrze, czy źle. Po prostu wolałbym zaorać ten kraj, niż dać rządzić ludziom, reprezentującym interesy ludzi na minimalnej, prowincji i emerytów - czyli marginesu społecznego. Każdy musi znać swoje miejsce, dlatego nikt w normalnej firmie nie wpuści
  • Odpowiedz
„jestem tolerancyjnym i empatycznym nowoczesnym obywatelem - ale kiedy premier rządu, którego nie lubię i lider partii rywalizującej z moją ulubioną, jadą w strefę wojny - jako posłowie UE - to życzę im tam śmierci.”


@Tywin_Lannister: Z punktu widzenia pragmatyzmu i geopolityki to byłaby zła wiadomość ale nie p-----l, że ktoś mu życzy śmierci, bo go nie lubi. Życzę im śmierci, bo sami mają krew na rękach, jak w przypadku
  • Odpowiedz
Żeby komuś życzyć śmierci w strefie wojennej, to naprawdę trzeba mieć przegniły mózg od polityki.


@Tywin_Lannister: ten cały wyjazd to kampania wyborcza. No i spotkał się z krytyką. Co ciekawe to właśnie w Gruzji Lech Kaczyński przypieczętował swój los wyżywając się na piloci który odmówił lądowania.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: nie. Trzeba mieć nasrane, by życzyć pisowskim śmieciom śmierci ze względu na to, że to by tylko wywindowało poparcie pozostałym u koryta bolszewikom z tej partii xDDD

Zupełnie jak ze smoleńskiem.
  • Odpowiedz