Wpis z mikrobloga

@goferek: gdyby mireczek nie musiał jak ja to by nie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak jakiś czas temu skusiłem się na tego co miał termin na za tydzień to #!$%@?ł sprawę mimo dobrych ocen xD
Już się tak na nich zdenerwowałem, że ostatnio auto po dzwonie jechało 200km na naprawę w garażu, niestety za cenami i terminami nie idzie jakość.
@matnos: Ja wymieniam w Dario w Skawinie. Olej od nich i wymiana w cenie. Ale ja jeżdżę starym oplem i u mnie nie ma czego popsuć. Znajomemu przez pomyłkę spuścili olej ze skrzyni, tak że nie do końca polecam.
@matnos: Tak w miarę dobre terminy maja w bonarce (na parkingu podziemnym jest warsztat), ceny jak robiłem kiedyś były porównywalne do konkurencji, kilka złotych więcej płaciłem - ogólnie opcja spoko bo zostawisz samochód i możesz iść na zakupy, ja akurat do pracy
w Krakowie bez umawiania i czekać w kolejce dobre :3

Jak gdzieś dzwonisz do mechanika to mówi, żeby przyjechać za miesiąc xD


@bartez_94: olej i filtry spokojnie można wymieniać na stacjach kontroli pojazdów. Często mają tam mechaników, którzy takie proste rzeczy ogarniają.

Od siebie polecam R7 Serwis na Juliusza Lea 122A. Czas oczekiwania wynosi zwykle zero xD