Wpis z mikrobloga

Strzelanie do cywili, do kobiet i dzieci, do ambulansów, do prasy, niszczenie celów cywilnych, również szpitali i domów, gwałty, złodziejstwo, porwania, działania pod fałszywą flagą, cyniczne ostrzeliwanie korytarzy humanitarnych, rozjeżdżanie czołgami aut z cywilami w środku, bezczelność i barbarzyństwo na każdym yebanym kroku.
Próbowałem na początku tej wojny poskromić w sobie narastającą nienawiść, nie generalizować, nie karmić się widokiem każdego rozbitego czołgu czy transportera ze znakiem Z.
Teraz część mnie mówi dość, nie czuję już chyba współczucia widząc tych jeńców, tak pokornych i cichych w niewoli, albo czuję jakieś dogasające resztki tego "zrozumienia ich sytuacji" którego szukałem jeszcze pod koniec lutego. Może to prostactwo umysłowe z mojej strony, nie wiem.
Ruska odwaga i buta jest pełna werwy gdy mają przed sobą słabych i bezbronnych. Gdy spotykają się z oporem wolnych ludzi broniących swego domu, ta pycha topnieje i odsłania obraz sfrustrowanej, kąsającej na oślep bestii, która zabija dla sportu.
Pogłaszcz chama to Cię kopnie. Kopnij chama to Cię pogłaszcze. Taka jest twarz dzisiejszej Rosji, której patopolityki wszyscy mają dość.
Niech żrą gruz.
SŁAWA UKRAINIE!
#wojna #ukraina #putin #rosja
  • 19
nawet jesli zdechna, ale uda im sie #!$%@? 5 kacapow, to osiągną głęboki pokoj i sprawiedliwość


@maciej-krupowies Zesrasz sie, a nie zabijesz 5 kacapów - dostaniesz kulę w brzuch siedząc w samochodzie, albo zwali Ci się na głowę sufit budynku i "głębokim spokojem" to co najwyżej twoja rodzina będzie się mogła podetrzeć.
Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że ludzi z rozumem stadnym wyznającym jakąś kolektywną nienawiść trzeba po prostu zostawić samych sobie
@Kantarek: To teraz cofnijmy się o 80 lat, Ukraińcy to samo robili na Wołyniu, a nawet dużo gorsze rzeczy. Przywiązywali jedna nogę dziecka do pługu, druga do konia. Nabijali POLSKIE dzieci na sztachety, zabili kilkadziesiąt tysięcy Polaków. I krzyczeli wtedy sława ukrainie. Zobacz co maja merowie powieszone w swoich gabinetach. Nie przeprosili, ani nie wyrzekli się bandery. A my mówimy ze oni są naszymi braćmi. Ludzie bądźcie chociaż trochę obiektywni.
źródło: comment_16473249028VSorIrvakkcOaTO7rBNyN.jpg
@Kantarek Absolutnie nie bronię nikogo. Już na pewno nie ruskich. Tylko pamiętaj, że wojna sprzyja takim sytuacjom. Wczoraj było nagranie jak Rusek w rozmowie telefonicznej mówił, że przyjechali gdzieś tam i byli cywile a za chwilę z cywilów rozwalili ich granatnikiem. Ludzie się bronią przed okupantem, a żołnierze boją się o życie. Na drugi raz będzie strzelał do cywilów, żeby sam nie zginął. To samo szkoły, wojsko Ukraińska chowa się w takich
@berecik: Co ty bredzisz? Miże jeszcze współczujmy ruskim artylerzystom, że tyle muszą sią napracować, żeby wcelować GRADEM w szpital onkologiczny albo pediatryczny. Precz z nimi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantarek: Przecież napisałem że są i tacy co z premedytacją strzelają. Ale są też zwykłli chłopacy co pojechali na "ćwiczenia" a rzucili ich na wojnę. Tam dochodzi do takich sytuacji o których pisałem