Wpis z mikrobloga

@marunia24: taki przestrzal mogla zrobic tylko osoba, ktora dostala kase i ma zerowe pojecie o biznesie. Szczerze, to watpie ze takie osoby stoja za prime. Jesli byli w stanie wyplacic tyle kasy zawodnikom, to w zyciu nie uwierze, ze nie maja wiedzy dotyczacej analizy losztowe, biznes planu itd
  • Odpowiedz
@marunia24: @Adiog: Adlog ma rację. fałszywy stypiarz #medusa to też może 600k, ale za 6 walk. A śmieć kamerzysta max za 3. #donkasjo jak był sobą, debilem to jeszcze był do zniesienia. Kretyn, ćpun i obszczymur ubrany w garnitur, mniej przeklinający jest dalej takim samym śmieciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marunia24: Przecież to logiczne, że Medusa nie dostał 600k za walkę xD Chłop robi na live’ach przy dobrych wiatrach 900 osób, jest totalnie wymarłym Youtuberem, jak Kruszwil i nie wzbudza u ludzi żadnych emocji. Dlatego też postanowili połączyć swoje ,,siły” i stworzyli wspólny projekt, gdzie podobno mają walczyć, bo sądzą, że zrobią na tym dobry kwit. Medusa dostał za tę walkę w granicach 90-100k maksymalnie.
  • Odpowiedz
wiem wykopki ze ciezko wam to ogarnac, bo wy wszystko wiecie najlepiej i ciezko wam to pojac ze gwiazdy fejmu dostaja mniej niz dostal medusa ale taka jest prawda. I nie ludzie z fenu tylko polsatu
  • Odpowiedz
@marunia24: potwierdzam, z tej strony jaś kapela, na mnie przyoszczędzili bo dostałem tylko 200 zł, książkę Stanoskiego i bon na darmowy przejazd kolejką na kasprowy wierch (ale nie wiem czy pojadę).
  • Odpowiedz