Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 20 lat i ważę 63 kg przy wzroście 182 cm. Od zawsze moja masa ciała była na niskim poziomie i miałem problemy, żeby ją zwiększyć. Jak miałem trzy miesiące to przyjąłem wiele antybiotyków, które podobno uszkodziły mi żołądek i później przez pół roku nie przytyłem kompletnie nic. Ostatnio próbowałem więcej jeść, nawet jakieś diety układać i ćwiczyć ale waga nie idzie prawie w ogóle. Dodam, że mam tak, że raz - dwa razy w roku moja waga zwiększa się o 2 kg w krótkim tempie i później przez wiele miesięcy znów stoi. Bardzo łatwo ją także tracę. W związku z tym mam pytanie - jakie badania wykonać, żeby znaleźć źródło problemu i ewentualnie dowiedzieć się jak go wyeliminować lub ominąć, żeby szybciej nabierać na masie niż 3kg rocznie ?
#masa #waga #niedowaga #przytycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622de431a13ce6a222f45304
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: zrodlo problemu to jest w tym co jesz, chyba ze naprawde masz #!$%@? wie jakie choroby, ale w to watpie. za to nie watpie w to ze nie przysiadles do odzywiania porzadniej i z sensem po tekscie "ostatnio probowalem wiecej jesc" bo to jest typowe #!$%@? kogos kto nie usiadl konkretnie do tematu.