Wpis z mikrobloga

@pierogu: Cholerne Incele z jednej strony banda kretynow ktora nic nie umie i do niczego sie nie daje mieszkajacych z mamusiami ktore ich utrzymuja albo tyraja za najnizsza i nie wychodza z domu oprocz pracy z 2 strony sa tak potezni ze niszcza biedne sfeminizowane spoleczenstwo a najbogatsi ludzie swiata musza sie im podlizywac zeby sprzedac swoje produkty ktore kosztuja tysiace dolarow seems legit ale czapeczke poluzuj bo troche przeplyw krwi
Pobierz P.....i - @pierogu: Cholerne Incele z jednej strony banda kretynow ktora nic nie umie...
źródło: comment_1647268339LCmxikqUzJLTUd8hPnYjBF.jpg
@vCertus: Z pewnością jego ochrona robi co tylko może ale mam wątpliwości co do niego samego. Ochroniarze to chyba przed nim samym go ochraniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym czytałam, że on niezbyt o to dba ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia.
@Promilus: tego typu film już istnieje i nazywa się De Tweeling. Fabuła sprowadza się do tego, że dwie siostry są rozdzielone przed wybuchem drugiej wojny światowej i trafiają do rodzin po dwóch stronach konfliktu, przez co zostają wychowane w nienawiści do siebie nawzajem