Wpis z mikrobloga

#programowanie #praca #it #bootcamp #capgemini
Myślę nad zmianą branży, aktualnie pracuje w firmie produkującej elektronikę, a chciałbym pracować w IT.
Czy zna ktoś programy szkoleniowe organizowane przez firmy, po których jest szansa uzyskania w nich zatrudnienia? Coś jak Starter Kit w Capgemini. Wydaje się to spoko opcją i zastanawiam się czy są jakieś alternatywy.
Jeśli nie, to jaką inną drogą można dostać pracę jako programista? Na razie ucze się w domu, próbuję coś pisać w C++ i python, ale przeglądając oferty we Wrocławiu martwi mnie to, że nie ma żadnych stanowisk bez wymaganego co najmniej rocznego doświadczenia jako programista. Macie może jakieś wskazówki? Z góry dzięki za pomoc!
  • 7
@WypadlemZKajaka: nie szukam drogi na skróty, tylko wiedzy w internecie jest tyle, że nie bardzo wiem jaką ścieżkę wybierać, a taki program wydaje się taką ścieżkę wyznaczać. Uczę się, tylko nie wiem jaką to wartość będzie miało dla potencjalnych pracodawców.
@grehna: zerknij na HatCHRy w CH Robinson. Najbliższa edycja zaczyna się w czerwcu. Mamy 4 miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wygląda to tak że masz turbowprowadzenie z różnymi technologiami a potem jak jest oki to wchodzisz do zespołu.