Wpis z mikrobloga

@Sumistrz5: ale mnie #!$%@? takie manipulacje. To pojedyncze miasto oddolnie oddało trzy karetki. Lepiej jak jeżdżą na wojnie i modele ktore da sie naprawić młotkiem niż miałyby gnić gdzieś w garażu. Ta nagonka na Niemcy jest już męcząca, polaczki lecza kompleksy.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: dużo Niemców tez jest tu na miejscu jako wolontariusze. W weekend widziałem tez 6 busow i jeden autokar z DE blachami jechały w kordonie w strone południa z napisem Volks Hilfe. VW dal milion euro i duzo innych firm tez. Wiec sie juz tak nie podniecaj swoimi fejkami
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: umieją liczyć pieniądze a nie zastaw się a postaw się. Karetki sprawne i chyba chodzi o pierwsza pomoc w przypadku wojny, więc nie wiem czemu to miałobyc specjalna wada. Lepiej rzucić nówkę sztukę by się tak samo przydała i wybuchał przy ew. ostrzale? Ich karetki z 80tych to nie to samo co nyski i fiaty 125p kombi u nas xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Sumistrz5 Może takie karetki teraz lepiej się sprawdzą na zniszczonych drogach i będą łatwiejsze w naprawieniu.

Choć faktycznie 3 sztuki to słabo
  • Odpowiedz
@BananowyKoko: Bardzo dobre te Mercedesy były. Bez problemu robi milion przebiegu przy zwykłym serwisowaniu. Zadnych filtrów dpf, adblue chyba tylko egr i katalizator. Nic się nie #!$%@?, surowe wyposażenie, minimum elektroniki, trochę rdza zżera. Pół Afryki tym popyla i sobie tam bardzo chwalą te pojazdy. Znikają z naszych ulic, ale wcale nie wędrują do huty. Handlarze wszystko wykupują i wiozą do Hiszpanii, później do Maroka a później taki bus dostaje
  • Odpowiedz