Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
66 607 + 130 = 66 737

Pojechałem odwiedzić kuzyna pod Piszem.
Po drodze zachaczyłem o Śniardwy i przeprowadziłem inspekcję powstającej Mazurskiej Pętli Rowerowej.
Gagatek z ostatniego zdjęcia stwierdził, że po co ma brudzić auto na szutrach, skoro można jechać pięknym nowym asfalcikiem.
Obyło się bez kolizji, bo zjechał jak tylko mnie zobaczył ;)

To moja pierwsza setka od chyba roku. Te 30km więcej było już ciężkie i musiałem co parę km przynajmniej na minutę zejść z roweru.

Explorer Tiles: 2139 (+62)
Max cluster: 535 (+6)
Max square: 13x13

#rowerowyrownik #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_16471914895jQjU30lwpfpGJvQs4rXSo.jpg
  • 10
@Lord_Of_Terror i have no idea
Może jest jakaś promocja ? Do 20m ścieżki 1m barierki gratis.
Tam przy zjeździe do kanału jak ktoś z mocno się rozpędzi to albo wjechał by do kanału, albo zabił by się na barierkach. Trupa z barierki łatwiej ściągnąć niż szukać topielca.
Gagatek z ostatniego zdjęcia stwierdził, że po co ma brudzić auto na szutrach, skoro można jechać pięknym nowym asfalcikiem.


@Mindfock: ale bym gonił i #!$%@?ł... Potem ta DDR będzie wygladała jak poligon. Zrobił foto i wysłał na Policję. Bo to już celowe działanie, a nie zagapienie się, nie pomyślenie etc.
@metaxy
@wogx
@Mikster
Macie rację, że tak będzie.
Kuzyn mieszka w tamtych rejonach i mówi że to norma.
Nie ma sezonu jeszcze, rowerzystów praktycznie nie ma ( minąłem jedna parkę na około 15 km tych ścieżek) mając do wyboru błotniste szutry, a piękny nowy asfalcik - dzbany jadą ścieżka.