Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poszukuję swojego miejsca do życia. Nie chcę wyprowadzać się z Polski, bo żyje mi się tu bardzo dobrze. Pracuję w korpo obecnie zdalnie, nie narzekam na zarobki znam jęzki. Wychowałem się w Warszawie i to miasto zdecydowanie nie było dla mnie.. Tłum, hałas, korki. Po ukończeniu studiów wyprowadziłem się do Rzeszowa i było zdecydowanie lepiej, ale na przestrzeni lat trochę się to zmienia. Szukam spokojnego miasta w Polsce, oczywiście takiego gdzie będą jakieś korporację w których będę mógł się zatrudnić.
Co polecacie do życia? Nie potrzeba mi klubów, wielkiego rynku i nowego budownictwa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622c88627c65697667d0340a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 8
Aglomeracja Śląska. Warto wybrać jakieś mniejsze miasto z dobrym dojazdem do Katowic, Gliwic, lub Bielska - Białej.
Z plusów:
- bliskość gór,
- stosunkowo tanie nieruchomości
- dobra komunikacja, bliskość A1, A4
@AnonimoweMirkoWyznania: może Wrocław lub okolicę?
Ja pochodzę z gornego slaska i ogólnie ciężko mi polecić ten rejon - bardzo przytłaczająca struktura i dołująca. W Wrocławiu mieszkaniem ale sie wyprowadzilem bo dla mnie bylo tam zbyt spokojnie, moze dla Ciebie byloby lepiej.