Wpis z mikrobloga

Nie szanujesz plusujesz.

W każdym odcinku rozbieranie danej rzeczy i odrazu wyzywanie na inne serwisy pokazując mikroskopem jakiś brud na płytach i wyolbrzymianie sugerując ze on robi najlepiej xD

Z początku kanał był nazwany nazwa serwisu teraz swoja nazwa bo przecież zaczęło wychodzić na yt xD
#youtube #elektronika #konsole #ps4 #xbox #naprawa
DITJU_FTP - Nie szanujesz plusujesz. 

W każdym odcinku rozbieranie danej rzeczy i od...

źródło: comment_1647161561PqM3YxHtNVrAI7CUSepmXe.jpg

Pobierz
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DITJU_FTP: Z mojej perspektywy, czyli osoby która zajmuje się dokładnie tym samym mogę tylko potwierdzić, że 95% sprzętu, który trafia do naprawy po kimś to przeorana dziura w ziemi. Nie wiem dlaczego tak to działa ale w polsce poziom jakości usług w elektronice to dno i metr mułu. Ja do kanału nie mam zastrzeżeń.. trochę marudzi, trochę #!$%@? ale fajnie się ogląda :-)
@DITJU_FTP: O ile do jego pracy nie można się przyczepić tak ta szopka zbieraniem hajsu na nowy serwis i marudzeniem, że drogo i ledwo to spina jednocześnie jeżdżąc nową Skodą za około 150k to już przegięcie jak go nie było stać na to to po co się za to zabierał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.konsola rozkrencana

2.grzane

3.wszendzie stary topnik syf

4.pcc15 paczcie jak rozpuszcza

5.ahhh ta lutownica dżejbici i te groty dżejbici z tom pojemnościom cieplnom


@M4711v2: Idealne podsumowanie serwisu konsol, nie wiem czego ludzie więcej oczekują od takiego miejsca ;).
@PanPrezes_PL: Zgodzę się co do Daniela bo chłop ma ma prawdę dużą wiedzę na temat elektroniki. Ale mógłby spuścić trochę z tonu bo jego wcześniejsze filmy spokojniejsze to istny majstersztyk ;)

Natomiast Spox_2: xD. Oglądam go od dłuższego czasu jeszcze zanim zmienił nazwę kanału. Jego wcześniejsze filmy dało się oglądać, nawet jak któryś film był powtórką z rozrywki gdzie wymieniał gniazda HDMI. Ale robił to na spokojnie. Tłumaczył błędy innych użytkowników/serwisów