Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Nie czepiam, mówię co myśle typ ma długi nos strasznie i jest śliski.


@DITJU_FTP: To frajerstwo pierwszej ligi jak ktoś #!$%@? się do wyglądu, zero merytorycznej krytyki tylko jechać człowieka bo sie Tobie nie podoba.
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: To frajerstwo pierwszej ligi jak ktoś p**********a się do wyglądu, zero merytorycznej krytyki tylko jechać człowieka bo sie Tobie nie podoba.


@Pan_Slon: Ty chyba serio masz jakieś problemy w życiu? Gdzie tu widzisz krytykę wyglądu? Toż to frazeologizm, wystarczyło wygooglować xD

dostać, mieć długi nos ‘a) być zmartwionym, bez humoru, b) doznawać przykrości, zawodu’. Zwrot.


Kiedyś Cię miałem za inteligentnego faceta, ale teraz zawsze jak trafiam na
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: mnie strasznie zraził do siebie tym jak narzeka na ceny materiałów budowlanych i robocizny. Swoje ceny (500 zł za wymiane gniazda HDMI w ps5) potrafi racjonalizować ale jak ktoś inny chce zarobić to jest Januszem i czemu tak drogo.
  • Odpowiedz
  • 0
@xionze: Zanim się dowaliłeś do mnie należałoby chyba przeczytac z zrozumieniem co napisałem. Pisałem ze nie odbieram mu wiedzy oraz umiejętności, to do czego mnie dupa przy niedzieli boli to jego zachowanie i uważanie się z alfę w tym co robi ot co.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DITJU_FTP: muszę się zgodzić z OP'em. Ja to nazywam syndromem Foresta - niby jest wiedza, doświadczenie itd. ale materiały są nie do oglądania. Wieczne pretensje do sprzedawców z Allegro, pretensjonalna maniera. Spox_2 jeszcze nie jest na tym levelu biadolenia co Forest ale widać że już zaczyna kroczyć tą ścieżką
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Ogólnie gościu robi dobrą robotę, ale mega wkurza mnie dźwięk na filmach. Ten HyperX QuadCast brzmi jak mikrofon za 5 zł wyjęty ze śmietnika i przejechany parę razy czołgiem. Nie, dźwięk nie jest słaby, jest nie do wytrzymania! Wysokie tony tak mocno kłują w uszy jakby ktoś ci odpalał achtungi przy głowie.
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP święte słowa. Dla mnie ten gość to zamiast wielki elektronik powinien sie nazywac WIELKIE EGO. Wszystkich innych #!$%@?, a sam wielce święty i że tylko on słusznie robi xD
  • Odpowiedz