Wpis z mikrobloga

Nie szanujesz plusujesz.

W każdym odcinku rozbieranie danej rzeczy i odrazu wyzywanie na inne serwisy pokazując mikroskopem jakiś brud na płytach i wyolbrzymianie sugerując ze on robi najlepiej xD

Z początku kanał był nazwany nazwa serwisu teraz swoja nazwa bo przecież zaczęło wychodzić na yt xD
#youtube #elektronika #konsole #ps4 #xbox #naprawa
DITJU_FTP - Nie szanujesz plusujesz. 

W każdym odcinku rozbieranie danej rzeczy i od...

źródło: comment_1647161561PqM3YxHtNVrAI7CUSepmXe.jpg

Pobierz
  • 62
@DITJU_FTP: To frajerstwo pierwszej ligi jak ktoś p**********a się do wyglądu, zero merytorycznej krytyki tylko jechać człowieka bo sie Tobie nie podoba.


@Pan_Slon: Ty chyba serio masz jakieś problemy w życiu? Gdzie tu widzisz krytykę wyglądu? Toż to frazeologizm, wystarczyło wygooglować xD

dostać, mieć długi nos ‘a) być zmartwionym, bez humoru, b) doznawać przykrości, zawodu’. Zwrot.


Kiedyś Cię miałem za inteligentnego faceta, ale teraz zawsze jak trafiam na Twój komentarz
@xionze: Zanim się dowaliłeś do mnie należałoby chyba przeczytac z zrozumieniem co napisałem. Pisałem ze nie odbieram mu wiedzy oraz umiejętności, to do czego mnie dupa przy niedzieli boli to jego zachowanie i uważanie się z alfę w tym co robi ot co.
@DITJU_FTP: Ogólnie gościu robi dobrą robotę, ale mega wkurza mnie dźwięk na filmach. Ten HyperX QuadCast brzmi jak mikrofon za 5 zł wyjęty ze śmietnika i przejechany parę razy czołgiem. Nie, dźwięk nie jest słaby, jest nie do wytrzymania! Wysokie tony tak mocno kłują w uszy jakby ktoś ci odpalał achtungi przy głowie.