Wpis z mikrobloga

@DITJU_FTP: A dlaczego miał by nie mówić że inny serwis dał ciała ?? Dwa w którymś z odcinków wyjaśniał czemu wybrał taką nazwę dla kanału i serwisu. No i chyba normalne że serwis i kanał nazywa się tak samo żeby ludzie lepiej kojarzyli :)
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: oglądałem spoko było na starym serwisie ale cała ta szopka z remontem i zebraniem na nowy serwis to żenada. Powinien pokazywać to na czym się zna czyli naprawa elektroniki a nie jak muruje ścianę
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Obejrzalem kilka odcinkow i ja #!$%@?,ten typ to jest ksiazkowy przyklad janusza typu "ŁO PANIE A KTO TO PANU TAK #!$%@?Ł". Wedlug niego kazdy robi #!$%@?, tylko on dobrze, a bo cos nie jest idealnie rownolegle do siebie przylutowane i odstaje dwa stopnie to juz zle i #!$%@? bo przeciez on robi rowno, a bo cos innego, a to, a tamto.
  • Odpowiedz
  • 0
@c43amg: Nie wiem nic o cenach wiec się nie wypowiadam, mówię tylko o rzeczach które mi nie pasują. Nie mówię nic o jego umiejętnościach bo tego typowi nie odmowie. Mam na myśli tylko o cwaniactwie gościa z czerwonymi polikami
  • Odpowiedz
@c43amg: dla mnie ceny ma wysokie, może robi porządnie i daje gwarancje ale u mnie serwis z okolicy robi to samo za nawet połowę taniej i też jak raz spartolili to mi bez problemu poprawili gratis i działa do dziś.
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Akurat ta była rozwiercona przez jakiegoś geniusza xD. On specjalnie pokazuje takie kwiatki, żeby wyrabiać sobie markę, bo ten kanał to jest jego reklama. Czysty marketing i tyle. Łatwiej jest zgłosić się do gościa, który swoje naprawy nagrywa i masz pewność, że będzie to zrobione z dbałością o szczegóły, niż do losowego serwisu X. Przekaz ma być taki, że on robi dobrze a reszta niekoniecznie, więc nie wiem czego Ty
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Ja przestałem oglądać od zmiany nazwy kanału, kuźwa toż to wstyd mieć w subskrypcjach. xD
Jedyne, co tam widzę wielkiego, to ego autora.
  • Odpowiedz