Wpis z mikrobloga

Posiedziałem wczoraj dłużej przy SC22 i nastawiłem się na jej roastowanie, a tymczasem az takiej tragedii nie ma. Jasne jak zwykle jest sporo niewykorzystanego potencjału, ale na multi mozna sie fajnie poscigac choć dziwi mnie czemu tego paseczka balansu tam nie dodali. W singlu mam mieszane odczucia, niby dodali ten pasek balansu ale on zrobiony tak na #!$%@? byleby byl, trudny podkrecili ale też od tak i heja bo bot #!$%@? jak szalony a ty tylko jedziesz i nie mozesz za bardzo sie teraz wyginac i w takim Wrocku to cięzko jest wygrać bo tam tylko krawężnik jako taka ciągnie ale tak tez bez większego wyrazu. Pomijając juz mocno skostniałe tryby kariery i ligi, ktore sie nie pozmienialy od 3 lat. Wizualne kevlary i obszycia robią robotę, to najmocniejszy punkt gry bo dosotosować sobie mozesz sporo, oprocz kewlarów czy obszyc to takze linki do sprzegla, tłumiki, siodelka czy czapeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ekh i pomyslec jakby do wersji PC jak kiedys wypuszczą było wsparcie dla modów by mozna było wgrać włąsne....bo te co oni dali to o kant dupy, Czewa wygląda jak Piła, Leszno jak Gniezno a Toruń to pstryczek dla rydzyka i ubrali ich w róż xD
#zuzel #speedwaychallenge
StraznikZawartosci - Posiedziałem wczoraj dłużej przy SC22 i nastawiłem się na jej ro...
  • 3
@StraznikZawartosci: szkoda, że zmiany regulaminowe autorzy mają w dupie i zrobili byle jak. W 2 lidze nadal jest obowiązkowy U24 oraz dwaj polscy juniorzy, a w 1 i Superlidze PO jest z udziałem czterech drużyn. Byle jak na #!$%@? byle wydać przed sezonem. Trochę słabo.