Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #polska #krakow
Oho, widzę polaryzacja społeczeństwa coraz większa a takie przypadki będą ją tylko pogłębiać.
Ja tam częściowo rozumiem kobietę, też bym się #!$%@?ł na jej miejscu. Powinni w takim gorącym okresie mieć wszyscy za darmo i tyle (w ogóle płatne toalety na dworcach to patologia).
Kiedy obstawiacie skończy się pospolite ruszenie, miesiąc, dwa?
Krs90 - #wojna #ukraina #rosja #polska #krakow
Oho, widzę polaryzacja społeczeństwa ...

źródło: comment_1647094655h4DQURZqPb82MsOctMlCHC.jpg

Pobierz
  • 75
@Krs90: Powiedzmy szczerze, politycy nie dają ulg dla Ukraińców z dobroci serca. Janusze biznesu chcą mieć tanią siłę roboczą, politycy wdzięczny elektorat. Non-stop swoją dobroć dla uchodźców wyciągają w kontaktach z Brukselą. Jest to sytuacja skomplikowana. Tak było jeszcze przed wojną, że ukraiński student dostawał różnego rodzaju dodatki podczas studiowania w Polsce a polski o ile nie miał bogatych rodziców musiał się z kosztami studiów mierzyć sam. Normalne kraje myślą najpierw
Do tego jak mam już tyle płacić to niech chociaż te toalety będą czyste, bo to co jest na dworcu w Krakowie to przegięcie pały. Bo człowiek płaci żeby skorzystać z kabiny, gdzie zamek nawet nie działa i wszystko jest osrane.


@ChochlikLucek: my na pewno na tym samym dworcu w Krakowie byliśmy? Akurat często korzystałem (ostatnio nie miałem okazji być w Krk) i zawsze było bez zarzutu.
@Audhumla: To jest patologia. Albo są za darmo i nic nie płacisz albo jest prywatna i płacisz tyle ile prywaciasz zażąda. A PKP i miasto powinno zapewnić na swiom terenie toalety prywatne lub dogadać się z jednym i drugim do dzielenia kosztów za bezpłatne WC.