Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #polska #krakow
Oho, widzę polaryzacja społeczeństwa coraz większa a takie przypadki będą ją tylko pogłębiać.
Ja tam częściowo rozumiem kobietę, też bym się #!$%@?ł na jej miejscu. Powinni w takim gorącym okresie mieć wszyscy za darmo i tyle (w ogóle płatne toalety na dworcach to patologia).
Kiedy obstawiacie skończy się pospolite ruszenie, miesiąc, dwa?
Krs90 - #wojna #ukraina #rosja #polska #krakow
Oho, widzę polaryzacja społeczeństwa ...

źródło: comment_1647094655h4DQURZqPb82MsOctMlCHC.jpg

Pobierz
  • 75
gdzie na dworcu są płatne toalety? Ani w Galerii Krakowskiej, ani przy wyjściu na perony w życiu nie widziałem płatnej toalety.....


@mrgruszka: jak wyjdziesz z galerii krakowskiej i skręcisz od razu w prawo i zejdziesz na dół, na podest z kasami, to znów po prawej, schodami w dół - tam są płatne. Gdzie jeszcze na Dworcu Głównym są toalety, że uznałeś je za darmowe?
@Fenrirr: mój błąd, tam w części dworcowej nie widziałem toalet w ogóle. Są płatne-płatne, czy stoi taka miseczka jak w GK z napisem o sugerowanej darowiźnie?

Tak, czy siak... minuta spacerku z powrotem do galerii i nic nie trzeba płacić.
Ja tam częściowo rozumiem kobietę, też bym się #!$%@?ł na jej miejscu


@Krs90: Wysłać ci może 3 zł, jak cię nie stać i się #!$%@? o takie rzeczy?
Polacy są mistrzami w gnojeniu swoich rodaków, a innym by wchodzili do dupy.


@etxeberia: widać za granicą nie byłeś, można się zdziwić jak na tym słynnym zachodzie w knajpie się nawet nie odlejesz bo nie.
Wysłać ci może 3 zł, jak cię nie stać i się #!$%@? o takie rzeczy?


@Kuklak: on się nie #!$%@? na to, że go nie stać bo go stać, ale na to, że takimi działaniami niepotrzebnie polaryzuje się społeczeństwo.

To dokładnie tak samo jak z lekarzami - Polak musi czekać na specjalistów po kilka miesięcy, a dla Ukraińców dostępni od ręki. Ludzie mają prawo się #!$%@?ć skoro we własnym kraju zaczynają
To dokładnie tak samo jak z lekarzami - Polak musi czekać na specjalistów po kilka miesięcy, a dla Ukraińców dostępni od ręki. Ludzie mają prawo się #!$%@?ć skoro we własnym kraju zaczynają czuć się jak obywatele drugiej kategorii.


@Krupier: Masz gdzieś potwierdzenie o tych specjalistach bez kolejki czy to tylko twoje urojenia / rosyjska propaganda?
Masz gdzieś potwierdzenie o tych specjalistach bez kolejki


@Kuklak:

Żaden nasz pacjent nie został z tego powodu wypisany do domu, żadne polskie dziecko nie będzie miało z tego powodu opóźnionej terapii. My dla pacjentów z Ukrainy tworzymy osobny dodatkowy oddział


Po co ten osobny oddział tylko dla Ukraińców?