Wpis z mikrobloga

Podsumowując:
1. Zero słowa o Baku, gdzie Max miał ultra pecha, a Hamilton stracił punkty na własne życzenie.
2. Silverstone? 15 minut, nastawienie w stylu „dobrze, ze Max w końcu dostał nauczkę”
3. Monza? Pół odcinka o tym jak Max prawie zamordował Lewisa. Niestabilny emocjonalnie agresor. Jak można tak niebezpiecznie jeździć i narażać rywali.
4. HURR DURR RUSSEL PRAWIE ZABIŁ BOTTASA WRZUCAJĄC GO W BANDĘ Z 50G.
5. Zandvort? A po co to komu.
6. Obrona Alonso? A po co to komu.
7. Checo w Meksyku? A po co to komu.
8. Kubica? A po co to komu.
9. Kimi na emeryturę? A po co to komu.
10. Dobry wynik Yukiego w debiutanckim sezonie? A po co to komu.
11. Wygrana Ocona? Chyba tez pominęli, ale możliwe, ze przysnelam.
12. Soczi? Skupili się na Mazepinie tam zamiast pokazać to z punktu widzenia Norrisa.
13. Węgry? Pfff.
14. Wykluczenie Hamiltona z kwalifikacji? Chyba tez nie było, albo znowu przysnęłam.
15. Granda na SPA? Mądrzejsze nie wspomnieć.
Generalnie dramat. Cały serial tworzony pod konkretną tezę. Błędy Lewisa przemilczane, pech Maksa przemilczany, a wszystko inne podciągnięte pod tezę biedny szykanowany ciemnoskóry mistrz.
#f1 #dts
  • 16
@majo174: No nie wiem, historia Hamiltona jest w każdym dts, wymyślanie spin zespołowych to samo, pomijanie głównych ważnych wątków również. Po prostu wy nie rozumiecie, że to nie jest dokument i zawsze będzie miał swoją narracje, a sceny i historie będą pod nią przerabiane żeby wszystko pasowało. Max nie bez powodu o tym mówił i nie bierze udziału w serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czesuafff96: Ale ja nie oczekuje dokumentu, tylko ten serial to jest po prostu hipokryzja. W pierwszym odcinku Domeniconi daje do zrozumienia, ze w F1 dla niego liczy się kasa, po czym wątki najbardziej nakręcające sprzedaż i zainteresowanie są pomijane.
Dobry wynik Yukiego w debiutanckim sezonie


@dobrzecisiewydaje: To jest najlepsze, ktoś nowy pomyśli że Yuki to total ogur któremu nie chce się robić prania, nie chce się robić formy fizycznej i ma zespół Tourette'a xD Dno.
Do tego dziwna narracja robienia z Bottasa jakiegoś nieudacznika i walenie konia do żorża