Wpis z mikrobloga

Moja różowa ma problem w swoim Golfie i w sumie nie wiem co to może być.
Szyby normalnie opuszczają się przyciskiem w drzwiach, ale już zamknąć się nie chcą. Za to z pilota bez problemu się zamykają obie.
Raczej to nie wina przycisku w drzwiach, bo obie się nie domykają z przycisków. Silniczek też raczej nie, skoro z pilota się domykają. Jakieś rady? Próbowałem znaleźć podobny problem w Google, ale nic konkretnego mi nie wyskoczyło.
#motoryzacja #golf #volkswagen #pytanie
  • 14
@poop tam chyba masz już szynę CAN i szyby się po tym protokole komunikują, wystarczy że masz przycisk kierowcy zepsuty (np. zwarty) i centralka nie przyjmuje sygnału z obu drzwi. Odpiął bym Aku, obie szyby, a potem podpiął Aku i szybę pasażera i sprawdził.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poop: nie wiem jak w Golfie, ale jak masz zapłon ON to spróbuj w pozycji zamkniętej przytrzymać przycisk od szyb do góry przez pięć sekund albo naciśnij te 5 razy przycisk. W innych autach miałem tak że po odpięciu akumulatora trzeba było zaprogramować w ten sposób szyby i wszystko śmigało. Brzmi to niesamowicie podobnie u Ciebie. Ewentualnie spróbuj na otwartych szybach zrobić to samo w drugą stronę ( 5 sekund w