Wpis z mikrobloga

#niemcy #ukraina #wojna #rosja
Powiem wam, że u mnie w Niemczech #!$%@?ło tych ruskich. 95% mieszkających w mojej okolicy i pracujących w mojej firmie jest za Putinem. Jak wstawiam jakieś relacje z memami o Putinie to dostaje wiadomości żebym zdjął to z tablicy. Komentują zdjęcia w bardzo agresywny sposób. Nie można krytykować ich boga. Ale ostatnia sytuacja powiem wam, że mnie trochę zaniepokoiła. Moja firma zatrudnia i Polaków i rosjan i Turków i Ukraińców, a nawet Chińczyków. Firma postawiła budynki pracownicze, gdzie mieszkają pracownicy. Ostatnio była sytuacja, że jeden z rusków przyszedł na hotel gdzie mieszkają Polscy i Ukraińcy i zaczął krzyczeć ,,#!$%@?ć Polaków i Ukraińców'' jeden z Ukraińców wyszedł przed hotel i złamał mu nos. Bardzo dobrze zrobił, ale przeraża mnie inna rzecz. Jeśli takie rzeczy mają już miejsce to niedługo będą bardziej brutalne starcia z nimi bo oni są tak nastawieni jakby ktoś im matkę lub ojca obrażał.
  • 29
@resuf: na ogół takie sprawy się zajmuje nie informując pracodawcy, ale myślę że jeszcze jeden taki incydent i pracodawca #!$%@? ich na zbity pysk bo z tego co wiem to szefostwo firmy bardzo pomaga uchodźcom. Chyba jeszcze ten incydent do nich nie doszedł
@resuf: na ogół takie sprawy się zajmuje nie informując pracodawcy, ale myślę że jeszcze jeden taki incydent i pracodawca w*****e ich na zbity pysk bo z tego co wiem to szefostwo firmy bardzo pomaga uchodźcom. Chyba jeszcze ten incydent do nich nie doszedł


@Salagama: Nie czekaj tylko zgłaszaj. O ile szkoda mi normalnych Rosjan żyjących za granicą na, których hejt się wylewa to dla podnóżków Putina 0 litości. Ich idol
@Salagama: Też na jednym przykładzie zauważyłem poparcie dla tej wojny. Myślałem, że skoro są tutaj i mają szansę na spojrzenie na sytuację z obu stron barykad to będą mieli zdrowe zdanie o tym. Chociaż w sumie u mnie to przykład anegdotyczny jedynie, no i trzeba brać pod uwagę, że mimo że mieszkają tutaj to oglądają jedynie rosyjską telewizję.