Wpis z mikrobloga

@GryzeKisiel: zgadzam się z tobą w 100 procentach. To jest abstrakcyjne, że ja p------e. Chociaż ogólnie po wczorajszym wystąpieniu Ławrowa nie wiem czy te geniusze nawet dobrej propagandy nie potrafią zrobić dla swojego kraju.
  • Odpowiedz
@rezydenttomek: Jeśli planują jakiś false-flag na Białorusi, to prędzej podejrzewałbym stworzenie mocnego casus belli pod wejście wojsk białoruskich. Te wojska powinny były wejść już dawno temu. Wtedy łączyłoby się to z wielką ofensywą na kierunku kijowskim.

@GryzeKisiel: Białoruś została objęta rosyjskim parasolem atomowym.

@Prison_Break: Grupa "Obrona PRO" na fb.
  • Odpowiedz
@rezydenttomek: kto śledzi Wolskiego od początku wojny ten wie, że on może i ma jakąś wiedzę wojskową, ale jego przewidywania to same głupoty, mówił, że NATO zamknie przestrzeń powietrzną nad Ukrainą, mówił, że już jest po ptakach i ruskie okrążą Kijów itd...

Serio obejrzyjcie 3 jego filmy z Zychowiczem, z całym szacunkiem ale ten pan się ciągle myli.
  • Odpowiedz
@dziacha: Dokładnie tak. Według Wolskiego tydzień temu Kijów miał być okrążony. Nie wiem jakim cudem ten typ stał sie bożkiem na wykopie. Na razie to co się sprawdza to przewidywania wywiadu UK i USA. I tych ludzi bym słuchał.
  • Odpowiedz
@murdoc: Oczywiście dziennikarstwo w najwyzszej formie:

Pentagon: Może użyć

Onet: Użyje


Wiadomo, że ogłaszają takie rzeczy właśnie po to, by pokazać im że nie z nimi te numery. Tak jak pokazali plany inwazji na parę dni wprzód. Wtedy powinni byli posłuchać głosu rozsądku, pytanie czy teraz też popełnią ten błąd.
  • Odpowiedz
@RaghNaarRoog: szczerze? Naprawdę jak się to wszystko uspokoi chciałbym, żeby ktoś sprawdził Onet. Bo oni jakby specjalnie panikę wywoływali. Może śmierdzi to foliową czapeczką z mojej strony ale to nie pierwszy taki przypadek. Nawet ich wywiad z narcyzem Bartosiakiem był nastawiony by gość powiedział: PUTIN ZAATAKUJE NATO
  • Odpowiedz
Tylko zdajesz sobie sprawę, że "Wiadomo, prawdopodobnie się myli, ale kto wie" oznacza tylko tyle, że siejesz niepotrzebną nikomu panikę. Każda plotka ma zjawić się na tym portalu w imię czego? Dla plusów?


@Lukaskovic: Jarosław Wolski nie wrzuca niepotrzebnej paniki tylko sprawdzone informacje.
  • Odpowiedz