Wpis z mikrobloga

Witam,
mam problem z telefonem #xiaomi, model Redmi Note 7.
Problem polega na tym że dziś rano mi się wyłączył, udało się włączyć po czym po zablokowaniu ponownie się wyłączył i nie da się go ponownie uruchomić. Pojawia się tylko napis Redmi i logo androida i po chwili się wyłącza.
Podłączyłem go do laptopa aby zgrać pliki przed formatem (vol+ i przycisk włączenia) i niestety nie mogę zgrać plików, wiem że przy włączonym telefonie trzeba przełączyć na transfer plików, niestety to jest nie możliwe. W trybie uruchamianym przez wyżej wymienioną kombinację mam ogólnie możliwość podłączyć do pc, ale po tm jak włączę opcję pc i podłączeniem przewodem usb to po za wyswietlaną ikoną nie zmienia się nic. Ikona pokazuje że telefon został podpięty ale po za tym brak zmian.
czy jest jakaś szansa na odzyskanie danych czy zostaje format. Jeden typ mi powiedział że też tak kiedyś miał (z brakiem możliwości odpalenia telefonu tak jak ja) i powiedział że format mu pomógł.
#gsm #smartfon #pytaniedoeksperta #telefony
  • 14
@Ronin223: pewnie sie sypie pamiec wewnetrzna gdzie jes zainstalowany system. Sa jakies programy do recovery na androida. Ale niekonieczie obsluza twoj model. Jak masz czas i checi to poszukaj czegos do naprawiania/odzyskiwania danych/dostepu do niewlaczajacego sie tel. troche tego jest. albo format iregularne zgrywanie plikow na kompa bo podejzewan ze kiedys znow sie wysypie.
@bananowy_testosteron: mam wyłączoną automatyczną aktualizację i systemu i aplikacji.
@HANTEK2: możliwe że się sypie, telefon już prawie dwa lata u mnie i troszkę przeszedł. przed lutym część danych zgrałem ale pojawiły się nowe, które niestety chciałbym też mieć, poszukam i dzięki.