Wpis z mikrobloga

Wcale nie szkoda. Oni, ani ich rodzina, ich przyjaciele i znajomi, nie robią nic żeby zmienić ten reżim. Niech giną ruskie, wszystkie, bez wyjątki. Nie mam już dla nich sympatii.


@pocomilogin: A Ty co zrobiłeś, Twoja rodzina, przyjaciele i znajomi, aby #!$%@?ć Kaczyńskiego, Ziobra czy innego #!$%@? który u nas powoli wprowadza taki sam reżim? Czy może jednak babcia zagłosowała na PiS?

Często jest tak, że gówno możemy choć byśmy bardzo
to więcej niż ty.


@pocomilogin: A skąd wiesz, co ja robię i jak żyje?

Jednym słowem ci ludzie sami się wybrali.


@pocomilogin: Nie do końca mi się wydaje. Przyjeżdża żandarmeria, idziesz do wojska na jakieś gówno-przeszkolenie i jedziesz na front, gówno masz do gadania, szczególnie jak masz 18 - 20 lat i #!$%@? się wie o życiu, bo nie myślisz w ogóle o takich sprawach, masz całkowicie co innego w
Wcale nie szkoda. Oni, ani ich rodzina, ich przyjaciele i znajomi, nie robią nic żeby zmienić ten reżim. Niech giną ruskie, wszystkie, bez wyjątki. Nie mam już dla nich sympatii.


@pocomilogin: widzę dehumanizowanie wroga postępuje. Trzeba jakoś zabić dysonans między tym, że z jednej strony chce się, żeby kacapy dostały #!$%@?, a z drugiej strony, ten #!$%@? polega często na zabijaniu zwykłych ludzi.

Nie do końca mi się wydaje. Przyjeżdża żandarmeria,
widzę dehumanizowanie wroga postępuje. Trzeba jakoś zabić dysonans między tym, że z jednej strony chce się, żeby kacapy dostały #!$%@?, a z drugiej strony, ten #!$%@? polega często na zabijaniu zwykłych ludzi.


@mikessos: Ja z dwojga złego wolę, żeby kacapy dostały #!$%@?. Zauważam jednak fakt, że ginie masa nieświadomych, rosyjskich oskarków którzy po prostu nie wiedzą co robią, bo mają wyprane mózgi albo zostali tam wysłani siłą. Jestem pewien, że widząc