Wpis z mikrobloga

@GekonZYoutubea: O radę, bo jestem na finiszu redukcji i zostały resztki smalcu - dół brzucha. Na IF łatwiej mi się zmieścić w limicie kcal i w sumie dobrze się czuję, więc chyba spróbuję zrobić trening na czczo. Pewnie jakbym jeszcze wszedł na keto to w ogóle by był bajka, ale lubię węgle, a niedługo będą świeże owoce i warzywa, więc może spróbuję tego miksu od jesieni. Póki co tylko cukier ograniczam.
@GekonZYoutubea: Brzuch robię dla razy w tygodniu jako dodatek do FBW i ogólnie staram się go celowo angażować w ćwiczeniach wielostawowych. Spróbuję, bo jeszcze do niedawna nie mogłem sobie wyobrazić biegania po kilkunastu godzinach postu, a jednak dałem radę. Dzięki i napiszę czy się udało z tym treningiem.
@GekonZYoutubea: Robię side plank, plank, russian twist, kółeczko i przyciąganie kolan do klatki w zwisie na drążku. Po jednej serii każdego ćwiczenia na koniec treningu.

We wtorek na czczo udało mi się wyrównać rekord z lipca, a chyba nawet nie biegałem 10 razy od przerwy zimowej, więc jest spoko.
@ArcyPrzegryw: To są spoko ćwiczenia. Ile powtórzeń robisz i ile czasu Ci to zajmuje?

I tak jak mówię, wbrew pozorom się da biegać na czczo. Jest trochę mniej energii ale to tyle. Bardzo sie cieszę, że dałeś radę i trzymam kciuki za dalsze powodzenia
@ArcyPrzegryw: Powodzenia! Daj znać jak efekty!

Niestety takiego ustrojstwa nie posiadam. Mam tylko inteligentną wagę z apką MiFit od Xiaomi. Trochę się przydaje, monitoruje Ci nie tylko wagę i kompozycję ciała ale też ma funkcje pomiaru biegania, spaceru czy jazdy na rowerze. Czasami się przydaje. Można ją też połączyć ze smartbandem. Sam takiego nie posiadam ale mam kumpla co ma. Mogę się zapytać czy się przydaje.