Wpis z mikrobloga

#gielda
Sektor bankowy w Europie bedzie trzeba bailoutowac jak Rosja zbankrutuje
To bedzie Lehman Brothers moment

Nie ma szans na zaciesnianie monpol w Europie
Zarzadzanie inflacja w tak wielu tak zroznicowanych gospodarkach jest karkolomnym zadaniem. Juz teraz w niektoirych krajach inflacja jest dwucyfrowa.

Stagflacja jest pewna w Europie... no ale biorac pod uwage inne problemy swiata, wydaje sie to nieistotne
  • 13
@151346136: Kolega wyzej ma troche racji, czasem moglbys dodac np. „moim zdaniem” ewentualnie, jesli twierdzisz, ze stagflacja jest pewna, to moze zakladzik, ze jak do niej nie dojdzie, to przelewasz np. 10.000zl na jakies schronisko i weryfikujesz sie na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maniek74: @Narmol: mysle, ze koledze bardziej chodzi, ze sram tymi postami po kilka dziennie i wszystkie sa o tym samym ;)
ze jestesmy zgubieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jesli twierdzisz, ze stagflacja jest pewna, to moze zakladzik, ze jak do niej nie dojdzie, to przelewasz np. 10.000zl na jakies schronisko i weryfikujesz sie na tagu


@maniek74: ja nie potrzebuje zadnych zakladzikow, ja robie zakladziki na
@151346136: troche wyjdę mi sie, ze chodzi tu tez o brak pokory, z taka sama pewnością, pisałeś chyba jescze nie dawno, ze zadnej wojny nie bedzie :) stad moja uwaga, ze czasem warto dodac „moim zdaniem”
taka sama pewnością, pisałeś chyba jescze nie dawno, ze zadnej wojny nie bedzie :)


@maniek74: nie pisalem tak na pewno
bylem zdania ze wojna bedzie, ale bez ostrego zdania na ten temat
co najwyzej pisalem, ze nie bede zajmowal pozycji i prognozowal zachowania rynku w oparciu o to, czy wojna bedzie czyt nie, bo nie wiem

a brak pokory jest pozorny
rynek uczy pokory i wierz mi ze mnie tez nauczyl
@maniek74: juz mielismy te rozmowe
kazdy musi sam ocenic rynek pod wplywem roznych informacji
a ze ktos mowi z wieksza czy mniejsza pewnoscia nie powinno miec znaczenia

Ja na pewno nie bralbym porad inwestycyjnych od takiego leszcza jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@151346136: ten od Palantira poubierał tu ludzi na grube kwoty, jeden wykopek sie żalił pokazując pozycje na 30k z ok. 60% w plecy, wiec i znajda sie pewnie wykopki co podlapia ropę po 200$ , a ze wykopki nie lubią ustawiać SL, to nie jednemu wyzeruje depo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maniek74: @151346136: Szczerze według mnie choć dopiero zaczynam, uważam że jako spekulant, który chce zarabiać na rynku to musisz być #!$%@? pewny swoich tradeow ale też być wstanie powiedzieć ok nie mam racji wychodzę. Wolę postawienie twardej opinii i tezy, z którą można debatować, niż #!$%@? o przypuszczeniach, przypuszczać co się stanie może każdy a mieć jaja i postawić to do czego jest przekonany ma niewielu.