Wpis z mikrobloga

@grubson234567: Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?

Między innymi dzięki niemu (i 4 innym posłom PO, w tym Ewie Kopacz) wniosek przepadł. A przypominam, że PO jeszcze wtedy rządziła. Wystarczyło przyjść na głosowanie. Ewa Kopacz tłumaczyła się tak: "Ilu zabrakło? Pięciu? No to nawet jakbym przyszła to brakowałoby czterech".

Sikorski nie ma moralnego prawa wypowiadać się o
D.....o - @grubson234567: Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głos...
@Disegno: PO PSL #!$%@?ło wówczas po całości, bo uznali ze z głosami lewicy to przejdzie bez partyjnej dyscypliny. I okazało się że brakło głosów bo wszystkie 4 ugrupowania miały braki obecności. (SLD i Palikot) Cała tajemnica. I tak robiąc ataki personalne trollujesz, więc nie dziw się że dostałeś bana xD

A Po drugie popatrz co zrobili z kamińskim. Duda wbrew prawu go ułaskawił przed zapadnieciem wyroku odwoławczego, by mógł piastować publiczne
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno: Postawienie przed Trybunałem Stanu tuż przed wyborami kogokolwiek z opozycji byłoby politycznym samobójstwem.
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno: na sraczu, bo te nawalanki polityczne to teatr dla frajerów mo tywator dla płatnych bojowników w tym tych internetowych xd żeby nie cuzli sie bezuzytecnzymi pasożytami
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno:
Wydaje mi się, że w którejś wypowiedzi Sikorski powiedział, że brak jego udziału w tym głosowaniu był bardzo dużym błędem. Nie pamiętam natomiast czy za to przeprosił.