Wpis z mikrobloga

@grubson234567: Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?

Między innymi dzięki niemu (i 4 innym posłom PO, w tym Ewie Kopacz) wniosek przepadł. A przypominam, że PO jeszcze wtedy rządziła. Wystarczyło przyjść na głosowanie. Ewa Kopacz tłumaczyła się tak: "Ilu zabrakło? Pięciu? No to nawet jakbym przyszła to brakowałoby czterech".

Sikorski nie ma moralnego prawa wypowiadać się
D.....o - @grubson234567: Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głos...
  • Odpowiedz
@grubson234567: ten typ powinien się zwyczajnie zamknąć za to, jak "trafne" były jego diagnozy odnośnie Rosji i za to jak ze Steinmeierem spacyfikowali Ukraińców w 2014 i 2015 roku. Ubrał się diabeł w ornat.
  • Odpowiedz
@Disegno: PO PSL #!$%@?ło wówczas po całości, bo uznali ze z głosami lewicy to przejdzie bez partyjnej dyscypliny. I okazało się że brakło głosów bo wszystkie 4 ugrupowania miały braki obecności. (SLD i Palikot) Cała tajemnica. I tak robiąc ataki personalne trollujesz, więc nie dziw się że dostałeś bana xD

A Po drugie popatrz co zrobili z kamińskim. Duda wbrew prawu go ułaskawił przed zapadnieciem wyroku odwoławczego, by mógł piastować
  • Odpowiedz
@grubson234567: Co to znaczy "uznali"? Poseł Sikorski uznał sobie, że nie przyjdzie na głosowanie, bo po co? Można było postawić Ziobrę przed Trybunałem Stanu i zapewnić mu w najlżejszym przypadku zakaz pełnienia funkcji publicznych. Dlaczego tego nie zrobili? Jak poseł mógł sobie uznać, że nie musi przyjść na głosowanie w tak istotnej sprawie?!
  • Odpowiedz
Jak poseł mógł sobie uznać, że nie musi przyjść na głosowanie w tak istotnej sprawie?!


@Disegno: Bo nie zrobili dyscypliny partyjnej. Gdybyś czytał ze zrozumieniem co pisałem wyżej wiedział byś tez dlaczego. Zgubiła ich buta w 2015 i nie tylko w kwesti zerro. A w kwestii absencji to polecam posłów prawicy, w szczególnosci tej wykopkowej xD
  • Odpowiedz
@grubson234567: No właśnie. Olał sprawę. Zlekceważył. Miał to zwyczajnie w dupie. A teraz jojczy nad zbrodniami Ziobry. Śmieszne co najmniej jak europejczyk Roman Giertych, czołowy anty-unijny propagandysta w latach 2002-2004. Twoje nieudolne ataki w moją stronę też zabawne. Przykro mi, takie są fakty. Wiem, że boli.
  • Odpowiedz
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno: Postawienie przed Trybunałem Stanu tuż przed wyborami kogokolwiek z opozycji byłoby politycznym samobójstwem.
  • Odpowiedz
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno: na sraczu, bo te nawalanki polityczne to teatr dla frajerów mo tywator dla płatnych bojowników w tym tych internetowych xd żeby nie cuzli sie bezuzytecnzymi pasożytami
  • Odpowiedz
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno: nie było go w Polsce, wspominał o tym na tt
  • Odpowiedz
Gdzie był poseł Radosław Sikorski dnia 25.09.2015, gdy głosowano postawienie Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu? Dlaczego nie przyszedł na głosowanie?


@Disegno:
Wydaje mi się, że w którejś wypowiedzi Sikorski powiedział, że brak jego udziału w tym głosowaniu był bardzo dużym błędem. Nie pamiętam natomiast czy za to przeprosił.
  • Odpowiedz