Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie #!$%@? w #przychodnia

Gardło #!$%@? mnie sakramencko już 5 dzień. Nie mam więcej objawów w sumie. Tylko #!$%@? mnie gardło i wczoraj znalazłem biały nalot. Podejrzewam anginę - dziwne, bo powinienem mieć gorączke a nie mam.

No ale #!$%@?. Wziąłem #pracbaza zdalnie i dzwonie do przychodni. Po 49 minutach na telefonie (a byłem 8 w kolejce gdy się punkt 8 podłączyłem) baba odbiera i mówi mi że teleporada będzie. A ja, że chcę osobiście bo mnie gardło boli i jak tak przez telefon leczyć gardło?

Nie - to lekarz decyduje czy będzie wizyta - najpierw jest teleporada.

#!$%@? to jakaś kpina jest. I co? stwierdzi mi anginę przez telefon? Bez obejrzenia gardła, oceny zmian? Bez dotknięcia węzłów chłonnych? Osłuchania?

A może na wymaz mnie #!$%@? bo przecież #covid srowid?

#!$%@?. Zmieniam przychodnię. Bez kitu. Jak bym chciał teleporadę to bym poprosił - to dla mnie też wygodniejsze ale zależało mi na tym, by ktoś mnie obejrzał ;/

#boldupy #gorzkiezale #zdrowie #teleporada #koronawirus
  • 6
@ChickenDriver jak powiesz swoje objawy lekarzowi, to powie "o to covid, proszę iść na test i leczyć się objawowo". Na wizytę Cię nie weźmie, bo uzna, że masz covid, a takie osoby nie mogą iść na wizytę do przychodni. Różowa tak miała niedawno. Idź sobie kup do apteki płyn do płukania gardła.
@gundogawa: Może być i covid. Bezpośredniej styczności z COVIDianami nie miałem ale z ozdrowieńcami (tydzień po końcu kwarantanny) i ludźmi, którzy po czasie okazało się, że są COVID + to już tak. Chociaż już miałem COVID. I moja żonka nie ma żadnych objawów.