Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@modem77: Ukrainki mają bardzo mocny charakter , potrafią drżeć ryja bardziej niż rodzime witaminki o takie same gówna. Faktycznie dobrze gotują. R00chaja się jak #!$%@?, niekoniecznie z tym z kim aktualnie są. Mocno imprezują i potrafią wypić więcej wody niż niejeden facet. Jak z taką być proponuje trzymać króciutki i nie dać sobie wejść na głowę
@modem77: Ukrainki mają bardzo mocny charakter , potrafią drżeć ryja bardziej niż rodzime witaminki o takie same gówna. Faktycznie dobrze gotują. R00chaja się jak p******e, niekoniecznie z tym z kim aktualnie są. Mocno imprezują i potrafią wypić więcej wody niż niejeden facet. Jak z taką być proponuje trzymać króciutki i nie dać sobie wejść na głowę


@dugi123: Zapomniałeś o najważniejszym. Ukrainki są inaczej wychowane, dla nich priorytetem jest znalezienie męża,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: na ten temat się nie wypowiadam bo nie zauważyłem tego mitycznego 'poszukiwania męża ' czy tam 'rodziny'. Jednak mogę być nieobiektywny bo tego nie szukałem. Raczej dużo zabawy w każdej możliwej formie. HIV minus