Wpis z mikrobloga

Czy naklejanie ochrony ekranu w 2022 ma jeszcze sens?


@fiir: ja nigdy nie używam. jedną rysę mam tylko po tym jak raz wrzuciłem telefon do kieszeni w plecaku z kluczami, piaskiem z plaży i jakimiś innymi śmieciami. a tak to od codziennego użytkowania nie mam żadnych innych rys.
@fiir: nie ma, obydwie 12 w naszym domu latają bez case i bez folii, moja lata w kieszeni z kluczami, upada i ślizga się ekranem w dół po stole- wygląda tak samo jak kobieca- zero rys, a jeżeli są to palcowanie jest mocniej widoczne. (z folią będziesz miał mega popalcowany ekran)
@fiir: niestety ma, generalnie masz do wyboru albo szkło na ekranie się rysuje ale nie jest wcale tak łatwo je zbić aka iphone 11 albo szkło jest wyjątkowo twarde i się nie rysuje ale łatwiej pęka aka iphone 12+

i tak i tak dobre szkło hartowane to mus. Tak samo case żeby nie zbić szkła z tyłu.
@fiir: Też dużo zależy od stylu życia, jak się mało ruszasz i nie wychodzisz z domu to raczej nie zbijesz telefonu. Ale jak wychodzisz z nim to nie wiem #!$%@? się w nocy i telefon się wyślizguje z ręki i patrzysz jak skacze po chodniku xD Tak miałem z swoją 11. Szkło hartowane już mam zbite srogo, niedługo będę wymieniał ale ekran cacy.