Wpis z mikrobloga

Kurrwa, ludzie, ogarnijcie się. Jeszcze wczoraj walczyliście z rosyjskimi szpiegami, agentami, trollami i fake newsami, a już dzisiaj widzę wzmożone sranie na każdego dookoła. Rosja przez lata grała na nastrojach antyunijnych i antyintegracyjnych, dostarczając masę głupiego kontentu, który był bezrefleksyjnie powtarzany, ale widać przeszczep z gówna się przyjął i nic się u Was nie zmieniło.

Przede wszystkim zluzujcie z tymi Niemcami - oburzacie się, że transportują leki, a nawet nie sprawdzicie, czy zostały objęte sankcjami. Ktoś wrzucił artykuł o lekach i podpisał, że wiozą broń, a Wy łykacie. Już sracie na Unię, że nie da pieniążków i już widzicie w tym spisek i zdradę - poczekajcie z ocenami, obecnie wszystko dynamicznie się zmienia, być może trzeba to przedyskutować.

Rosjanie są tępakami i łykają propagandę, a Wy chcecie im dorównać głupotą. Kilka dni ostrożnego podejścia do internetowych rewelacji to widać za dużo i już chcecie wracać do wykopowej normy.

Za każdym razem róbcie sobie "test Putina" - jeśli widzicie coś kontrowersyjnego i chcecie się odpalić, to zadajcie sobie pytanie - czy Putin by się z tego ucieszył? Tyle. Wtedy sprawdzacie źródło i reagujecie w wyważony sposób.

Poza tym weźcie #!$%@? poczytajcie o tej Unii, o jej historii, założeniach, celach, sensie i efektach. Mam wrażenie, że większość wiedzy polskiego społeczeństwa oparta jest o ruskie fejki i memy z rodzaju, że ślimak to ryba i że banan musi być odpowiednio zagięty. Wyciągnijcie lekcje z obecnych wydarzeń.

#kryzysmigracyjny #polska #uchodzcy #wojna #ukarania #uniaeuropejska #ukraina #rosja
  • 2
@Pan_Nimbus: ja lubię te komentarze że USA nic nie zrobi. W Polsce jest 7k żołnierzy USA w różnych bazach.

Jak rozumiem w razie czego Putin bedie strzelał tak żeby ich ominęły bomby i trafiły tylko w Polaków. To brzmi realistycznie xD

Chyba że żołnierze USA zaczną wyjezdzac za parę tyg to wtedy #!$%@? xD
@Kantar: no cóż, może to być efekt zindoktrynowania przez niektóre partie polityczne, wycofanie się z poglądów bardzo boli i niektórzy wykorzystają każdy cień szansy, żeby #!$%@?ć swoje "a nie mówiłem". News na głównej o złych Niemcach albo złej zdradzieckiej UE to balsam dla ich serduszek.