Wpis z mikrobloga

@taktoto: Ty patrz. Ja mam jdg i też mam pieczątkę imienną XD.
No ja się spotkałem jeszcze z „kierownik zmiany” żeby podbić ego plebsu na takim stanowisku.
@NDSS: Nie mówię, czy dużo czy mało. Premia zależy od widzimisię szefa. Nie wiem czemu niektórzy z komentujących jest oburzanych z nie daniem premii.
@Kmicic90 Wiem, że istnieje i że istnieje taki dyrektor. Chodzi mi o to, że nam wrażenie, że ktoś w tej firmie zrobił sobie nierozsądny żart. Szczerze, to mam nadzieję, że to jest prawdziwe, bo tak to nawet prawie byłoby mi żal żartownisia.
@odyn88: 2k od firmy xD potężne pieniądze

Przerażające, że są ludzie dający się tak traktować. Typowy syndrom sztokholmski - tacy ludzie często siedzą latami w takim januszeksie i boją się zmian. Po takim czasie totalnie w siebie nie wierzą, więc pracy nie zmieniają. Wkurzą się w robocie, wrócą do domu po pracy i pomyślą, że się trzeba cieszyć, że praca jest + kasa potrzebna, zęby zagryzione. I tak się dzieje życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@odyn88: co za zasrany Janusz. A może chłopaki z produkcji już sami wpłacili np na PAH? Może dziewczyny z biura były pomagać w punktach zbiórek? Może kierownik udostępnił mieszkanie ukraińskiej rodzinie? Skąd on niby wysuwa wnioski o braku solidarności?
Jechać z gnojem.
#!$%@? się ze swoją zbiórka w januszexie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomasztomasz1234: postanowienie z dupy, niezgodne z przepisami prawa pracy i pieczątka dla dodania powagi xD

@jutokintumi: Czy fejk czy nie to co jest niezgodnego prawnie z brakiem przyznania uznaniowej premii przez pracodawcę?

Czy wy kiedykolwiek pracowaliście gdziekolwiek z premiami? Wiecie, że od dawna są miejsca gdzie jest premia za 100% obecności i na legalnym chorobowym jej nie dostaniesz?