Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka #mirki z #silownia

Od jakis dwoch lat regularnie cwicze na silowo. Wszystko super jakies 20kg udalo mi sie przybrac na masie, sylwetka wyglada zadowalajaco, silowo tez jest mega progres.
Lecz zmagam sie z duzym pogorszeniem cery, glownie na twarzy. Od jakis trzech miesiecy mam spory problem z wypryskami na twarzy.
Z suplementow biore tylko kreatyne i omega 3 i witamine A, oraz po treningu zdarza mi sie wypic bialko z musli.
Mam wrazenie ze poziom testosteronu wzrosl bardzo wysoku, pojawilo sie zarost i wlosy rosna o wiele szybciej.

Mam 25lat, jak sobie z tym radzic? Czy to moze byc spowodwane wysokobialkowa dieta? Czy to normalne? Chcialbym zapytac kolegow po fachu zanim umowie sie do dermo.

#mirkokoksy #mikrokoksy #trening #zdrowie #lekarz #pytanie #anonimowe #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62274a27ccf3a0e9fffca34d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
Zaczęło się od kiedy dorzuciłeś białko? Jak tak, to za dużo białka, ewentualnie laktozy. Przeżuć się na jakiś dobry izolat (np. Biotech'a) i wszystko wróci do normy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ćwiczysz dwa lata i problem zaczął się 3 miesiące temu, to pomyśl co zmieniłeś w ostatnim czasie, bo to tutaj musi być przyczyna. Może jakieś prozaiczne rzeczy jak więcej nabiału w diecie ostatnimi czasy, albo nowe białko i cię uczula
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty sterydy bierzesz typie a nie kreatyne xD Od białka i kreatyny nie ma syfów, poza tym żeby naturalnie być w górnej-zdrowej granicy teścia to trzeba mieć raczej idealne geny i predyspozcyje, większość będzie gdzieś w połowie, bo jakość pożywienia jest generalnie słaba (witaminy/minerały) a te z tabletek to wiadomo, wchłaniają się może w 20%

+ jest badanie, że praktycznie każdego roku statystyczny facet ma 2% teścia mniej rocznie od
  • Odpowiedz
ty sterydy bierzesz typie a nie kreatyne xD Od białka i kreatyny nie ma syfów, poza tym żeby naturalnie być w górnej-zdrowej granicy teścia to trzeba mieć raczej idealne geny

@Pozytywny_gosc Tu się nie zgodzę, miałem tak samo jak OP jak suplementowałem kreatynę i białko. Też mi sporo syfów wyskoczyło głównie na twarzy, trochę na plecach.

Czy to moze byc spowodwane wysokobialkowa dieta?

Ewentualnie właśnie może to być przez dużą podaż białka
Filip69 - > ty sterydy bierzesz typie a nie kreatyne xD Od białka i kreatyny nie ma s...

źródło: comment_164683032857IJxZSD1XFqQILuFWQC3D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ZazdrosnaNiewiasta: Tu dziewczyna, która jak zaczynała ćwiczyć siłowo miała podobny problem po 3 msc trzymania rozpiski dietetycznej.

U mnie to była kwestia mleka.
Dietę miałam bez laktozy, co oznaczało, że część mlecznych rzeczy mogę, ale musiały być odpowiednio przetworzone (mozarella, feta, parmezan, ewentualnie serki wiejskie z dopiskiem bez laktozy).
Z taką dietą nie miałam sensacji żołądkowych jak to przy nietolerancji bywa, ale zaczęło mnie strasznie zsypywać. Od ropnych wulkanów na twarzy,
  • Odpowiedz