Wpis z mikrobloga

@SuperStefan: fajne, ale czy dopracowali już jakość swoich klocków? Chodzi mi o to, że każdy w innym odcieniu, luźne i zbyt ciasne klocki.


@SmakoszKotow: syn się kiedyś uparł na model Titanica od Cobi. Długo byłem przeciwny, ale w końcu się zgodziłem - i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczyli.
  • Odpowiedz
  • 1
@uytx ja niż od dawna się zastanawiam nad swoim pierwszym modelem z klocków. Brałem pod uwagę LEGO i COBI. Z ciekawości co kupiłeś? Widziałem że Cobi robi teraz Black Hawka wersję limitowaną, więc chyba poczekam na zwykłą wersję, choć taki Bell UH spoko wygląda na zdjęciach :)
  • Odpowiedz
@Pio23: Cobi jest tańsze ale ma trochę gorszą jakość wykonania niż Lego. Na start w zupełności wystarczy, zobaczysz czy w ogóle Ci się podoba układanie klocków
  • Odpowiedz
@WabiSabi: zdarza się najlepszym, jak widać. Co nie zmienia faktu, że jakość lego nadal jest bardzo wysoka i składanie ich to czysta przyjemność.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xuzoun dodatkowo LEGO chyba nie robi samolotów? Myślałem kiedyś nad autami LEGO, ale Corvette, mustang i te droższe modele jak dla mnie (fani LEGO pewnie mnie zjedzą) wyglądają jak tania zabawka bez ładu i składu, kształtu. No nie przypomina mi to auta w 1:1. Zresztą z modelami aut mam swoją skalę 1:18.
  • Odpowiedz