Wpis z mikrobloga

okradani to są wszyscy żeby fundować kredyt debilom


@Faraluch: no tak. Wrzucanie ludzi ktorzy chcieli miec swoj kat do mieszkania do grupy z flipperami jest pelne empatii. Rzad nawet takimi ruchami dzieli spoleczenstwo i mu sie to udaje. Tfu na Ciebie za takie myslenie.
@anttrza: branie kredytu pod korek na takich stopach to debilizm. Bierze się tyle ile się udźwignie. Btw mogą być najlepszymi ludźmi co marzą o własnym kącie, ale nadal nie mam ochoty za nich płacić, bo ja też mam swoje plany i potrzeby. A tak niskie stopy to spłacanie za nich, sorry
branie kredytu pod korek na takich stopach to debilizm.


@Faraluch: analitycy nie przewidzieli wzrostu stop w 2020. Wskaz swoje predykcje w tamtym okresie, bo inaczej analiza wsteczna tylko cie osmiesza. Niektorzy chcieli normalnie ZYC na swoim. Az tak duzo zeby okreslac ich debilami? W dodatku nie kazdy musi byc orlem ekonomii aby wszystko sobie dokladnie przewidziec.
W dodatku nie kazdy musi byc orlem ekonomii aby wszystko sobie dokladnie przewidziec.


@anttrza: nie musi, ale za niewiedzę płaci się samemu, a nie z cudzej kieszonki wyciąga. Zresztą banki musiały mówić o ryzyku podniesienia stóp, więc każdy został poinformowany. Też chce normalnie ŻYĆ a nie tracić bo biedni krydytobiorcy