Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Pociongowy: niestety jak się będzie pobłażać to zaraz z "dobrej woli" będzie roszczeniowość i "to jest moje bo dostałem/dostałam". Sytuacja trudna, ale bez przesady by na wszystko się godzić.

Trzeba pomagać, ale zaraz z pomocy będzie tylko "daj daj daj". IC źle to rozegrało - zamaist dać bilet uprawniający na dwa-trzy przejazdy na terenie Polski to dali nieskończone.
@asadasa: Jak przed 13.03 to pociąg 3602 z Rzeszowa o 15 jest zestawiony z tramwajów (przynajmniej miał być do zmiany rozkładu), tam są (niestety) obowiązkowe miejscówki. Jak zwykły pośpiech na wagonach to powodzenia ze wsiadaniem :D Wsiądziesz, ale czasami trzeba się pchać na siłę, korytarze i przedsionki zawalone na maksa.
@Mashe: ten pociąg którym jadę do Lwów Express więc jedzie prosto ze wschodu, ale wcale nie jest źle jeśli chodzi o tłok. Na trasie Rzeszów-Kraków bardzo dużo ludzi, od Krakowa do Katowic lepiej bo tylko kilka/kilkanaście osób stoi. Od Katowic już luz, widzę że może ze dwie osoby w wagonie nie mają miejsca