Wpis z mikrobloga

Przed wojna na Ukrainie też wszyscy pisał ze nic nie będzie złego się działo.


@galek: O urwa typie xD Widzę wyższy poziom dyskusji - argumenty się skończyły w bezpośredniej rozmowie więc robisz print screena wypowiedzi i wklejasz sobie w nową dyskusję nawet mnie nie oznaczając :D

A jakoś dalszą odpowiedź zignorowałeś... Widze, że z całych sił starasz się postawić kropkę nad i nie pozwalając innym wyrazić swojej opinii ( ͡°
@kopawdupeswiniom: @enslavedeagle: Cóż, jakby Wasz kolega miał odwagę kontynuować dyskusję to byście dowiedzieli się o całym jej przebiegu. Niestety, jak skończyły się argumenty to zrobił wycinek jednej z licznych wypowiedzi i wstawił tutaj ze swoją interpretacją. Ot taka wartościowa rozmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odwagi zabrakło nawet aby mnie oznaczyć co bym przypadkiem nie skomentował.

Swoje zdanie podtrzymuje. Groźba atomówki istniała 10 lat temu, 40 i
@ATAT-2

Macie żal do swoich rodziców czy dziadków, że mimo wszystko zdecydowali się na dzieci?


Coś Ci się pomyliło, nasi rodzice, dziadkowie nie rozpatrywali tego i po prostu rozmnożyli się automatycznie. Antynatalizm wtedy nie był powszechny na żadną skalę, teraz istnieje na niewielką.

Idąc tym tokiem rozumowania powinniście żyć jak szczury w schronie czekając na apokalipsę


A niby czemu? O ile można się tego obawiać to takie działanie tylko pogorszyłoby sytuację.
Antynatalizm wtedy nie był powszechny na żadną skalę, teraz istnieje na niewielką.


@kopawdupeswiniom: Szczerze to pierwsze słysze o tym czymś i wciąż do końca nie wiem na czym ma to polegać.
Ale to ponownie, patrząc teraz na przestrzeni lat wychodzisz z założenia, że Twoi dziadkowie czy rodzice nie powinni mieć dzieci i to byłoby lepsze rozwiązanie?

A niby czemu? O ile można się tego obawiać to takie działanie tylko pogorszyłoby sytuację.
via Android
  • 0
@ATAT-2 wiesz dlaczego wyciągnąłem Cie przed nawias ? Bo takie same argumenty podawali nataliści przed wojną w ukrainie. Proszę przewiń sobie tag to zobaczysz.

Nie ma ryzyka wojny to się nie opłaca itp...
Teraz ty piszesz też że nie ma żadnego zagrożenia, masz dostęp do wiedzy tajemnej ? Siedzisz w głowie Putina?

Jesteś żałosnym małym człowieczkiem który sam siebie pociesza.
Proszę przewiń sobie tag to zobaczysz.


@galek: A czemu ja mam jakiś nieznany tag przeglądać? Toczyłem dyskusję z Tobą która nagle opuściłeś, zignorowałeś argumenty i otworzyłeś sobie nową wycinając jedną z odpowiedzi przypisując argumentację i tchórzliwe nie oznaczając mnie, abym przypadkiem nie wyjasnił o co chodziło. Sorry, ale to był żałosny zabieg.

Jesteś żałosnym małym człowieczkiem który sam siebie pociesza.


@galek: I ponownie, obelgi w stosunku do ludzi którzy nie
@ATAT-2 jeśli nawet nie wiesz co to za tag to po co mam z Toba dyskutować?


@galek: Typie, sam moje podpowiedzi wcisnąłeś w jakiś tag ku uciesze swoich ziomków i teraz się dziwisz xD

Ludzkość musi trwać i tego typu komunały.. szkoda mojego czasu.


@galek: I ponownie kłamiesz, ani razu nic takiego nie napisałem. Nie dość, że wycinasz moje wypowiedzi dopisując nieprawdziwą interpretację to jeszcze wciskasz mi słowa których nie
napisałeś..


@galek: Super, zacytowałeś całą wypowiedź z której wciąż nic nie wynika. Gdzie cokolwiek napisałem o 'przetrwaniu ludzkości' hmm? Tylko może tym razem zrób kopiuj wklej a nie cała wypowiedź która na to pytanie nie odpowie?
via Android
  • 0
@ATAT-2 z twoich wszystkich wypocin noc nie wynika to prawda.

Powtarzasz tylko antynatalizm zły, antynatalizm głupi, masz żal do rodziców. Podaj proszę argumenty które ten antynatalizm zniszczą proszę.
@ATAT-2 z twoich wszystkich wypocin noc nie wynika to prawda.


@galek: I ponownie robisz fikołka zamiast odpowiedzieć na proste pytanie gdzie padło stwierdzenie które próbujesz wcisnąć w moje usta, które rzekomo wypowiedziałem.

Wystarczy skopiować moją wypowiedź i tu wkleić. Czy to za trudne? Czy może jednak kłamiesz w swoich wypowiedziach? A lub B, proste pytanie, prosta odpowiedź - bez fikołków i nadmiernych interpretacji.
@ATAT-2 na jakie pytanie ja mam Ci odpowiedzieć?


@galek: Skoro wciąż tego nie wiesz to nie warto kontynuować. PODOBNO już mnie wyjasniłeś jednak chyba zły cytat wkleiłeś albo nie przeczytałeś go ze zrozumieniem. Przescrolluj sobie powyżej, zobaczysz o czym mówie.

A ty mi odpowiedz dlaczego warto roboc dzieci proszę


@galek: Wróć do rozmowy z której uciekłeś jak szczur z okrętu, wszystko tam napisałem. Nie będę się powtarzać tylko dlatego, że