Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę do was bo mam mały problem. 7 miesięcy temu sprzedałem samochód z przebiegiem 240 tys km w umowie zawarłem informację że potrzebna jest wymiana sprzęgła i rozrządu. Dzisiaj dostałem pismo od prawnika że kupujący chce skorzystać z prawa rękojmi. Auto ma aktualnie przebieg 356 tys Km i powodem rękojmi jest zatarcie silnika. Niby wada ukrywa bo blok posiadał pęknięcie. Co robić w takim wypadku? Wydaje mi się że facet szuka jelenia bo przez te 116 km olej parę razy już zmieniał więc czy to mnie powinna dotyczyć ta sprawa?

#motoryzacja #prawo #rekojmia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622511b94ad8e23fb51f5d45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: ty se chyba #!$%@? jaja robisz...
...z wykopków. xD
serio myslisz, że ktoś uwierzy że to nie pasta, albo nie wkręcasz?
nie ma, powtarzam, nie ma możliwości by znalazł sie debil, który by po takim czasie i w takiej sytuacji, chciał oddać auto, rzekomo na rekojmi. xD
weź mu te pismo wsadź w dupę, wyzwij od ruskich onuc, i spij spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bigger: Nie caly, ale #!$%@? takie dzbana moze byc dla OPa szkodliwe. Zgadzam sie z nim ze kwestai rekojmii czy gwarancji na uzywane samochody to w tym kraj auto zart, ale jak juz ktos wyslal pismo przez prawnika to sie przylozyl. A moje skromne doswiadczenie i kilka tysiecy (!) sprzedanych samochodow wskazuje, ze 8 na 10 takich pism to poprostu proba wyludzenia.

Dla OPA: Ktos wyzej dal jedy
Z ogarnieytm prawnikiem
@Pan_Slon: Na dobrze napisane pismo od prawnika trzeba odpowiadac. Brak odpowiedzi dziala na Twoja niekorzysc w pozniejszej sprawie sadowej.

Nie ma nic gorszego niz olanie dobrze napisanego pisma z jakims rzadaniem.
@Pan_Slon: Na dobrze napisane pismo od prawnika trzeba odpowiadac. Brak odpowiedzi dziala na Twoja niekorzysc w pozniejszej sprawie sadowej.


Nie ma nic gorszego niz olanie dobrze napisanego pisma z jakims rzadaniem.

@bigger: Twoja sprawa