Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jesli lubię RPG a za Soulsy nigdy się nie brałem, uważałem że to nie mój klimat bo nie lubię ginąć i wolę raczej łatwiejsze gry to Elden Ring może mi się "spodobać"? Czuję zaciekawienie gdy oglądam te wszystkie filmiki, tiktoki gdzie cała gra ma taką fajną otoczkę, widać że przeciwnicy to nie są po prostu pionki tylko mają wiele różnych mechanik. Będzie to w miarę łatwe na najniższym poziomie trudności? #gry #eldenring
  • 11
@mamnatopapiery
@s---k Być może, nie mówię że nie. Ale w tym nie ma więcej elementów RPG od zwykłych Soulsów? W poprzednich częściach też byli NPC, czary itd? Nigdy nie grałem więc nie wiem. Co się w ogóle dzieje po śmierci w Elden ringu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@XNiemcu: jak zginiesz to tracisz niewydane doświadczenie. Możesz je podnieść ale jeśli zanim to zrobisz zginiesz drugi raz to przepada całkowicie.
To są soulsy w open world także nawet jak wszystko czytasz to na końcu nie wiadomo o co chodziło ;)
@XNiemcu: soulsy to taki rogue like 3d :p
co do soulsow to warto sprobowac, w koncu to nowe doswiadczenie, jak ci sie spodoba to bedziesz mial zabawe na setki godzin, a jak nie to po prostu trudno ¯\_(ツ)_/¯
no i elden ring jest po prostu dobra gra wiec tym bardziej warto
@XNiemcu Podoba mi się w Elden praktycznie brak dialogów jak w Bloodborne. W Dark Souls nie grałem. Pograłbym w RPG ale denerwują mnie długie dialogi a tutaj jest króciutko. Mniej gadania więcej grania :)
tez chcialem zagrac w to albo dark souls3 ale doświadczenie zerowe


@needer:
kazdy kiedys zaczynal soulsy bez doswiadczenia, wbrew pozorom nie rodza sie jacys mutanci znajacy wszystkie mechaniki tej serii od urodzenia
Dla mnie to pierwsza gra From Software na poważnie (no jeszcze odbiłem się od DS2) i bawię się bardzo dobrze. Otwarty świat robi swoje, bo nie trzeba po 30 razy męczyć jednego bossa tylko idzie się w inne miejsce i tam kombinuje. Ale to dalej gra w 100 procentach nastawiona na walkę.
uważałem że to nie mój klimat bo nie lubię ginąć i wolę raczej łatwiejsze gry to Elden Ring może mi się "spodobać"


@XNiemcu: ludzie narzekają że niektórzy bossowie są jeszcze trudniejsi niż w DS więc...
@XNiemcu: jeśli nie lubisz czesto ginąc to raczej nie dla Ciebie. Spróbować warto ale jest szansa ze się odbijesz, bo tam trzeba jednak mieć inne podejscie niż w innych grach.

Dla przykładu, zanim zabiłem jednego bossa w Elden Ring, to padłem na nim lekko kilkadziesiąt razy zanim mi się udało.

Jeśli ktoś nie jest soulsowym wyjadaczem, to do tych gier potrzeba stalowej cierpliwosci i uporu maniaka. Ja np czesto sobie nie