Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 714
Oto Anastasia Yalanskaya, która została zabita wczoraj pod Kijowem, dostarczając zaopatrzenie do schroniska dla psów, które było bez jedzenia przez 3 dni.

Samochód, którym podróżowali miał zostać rozstrzelany przez rosyjskie wojsko z bliskiej odległości w miejscowości Bucha. Anastasia i jej dwóch znajomych zginęli.

Kobieta pozostała w Kijowie, jako ochotniczka, gdy wszyscy wokół niej uciekali. "Prosiłem ją, żeby się ewakuowała, ale mnie nie posłuchała" - stwierdził mąż kobiety.
#wojna #ukraina #rosja
Lychee - Oto Anastasia Yalanskaya, która została zabita wczoraj pod Kijowem, dostarcz...

źródło: comment_1646565743r1ztTmNUoc7ddRoIGqIioW.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
proszę, uwolnij mnie od swoich wiadomości i nie pisz więcej. Przestań mnie terroryzować.


@giguga: Pamiętaj, że zawsze możesz zamknąć pysk i po prostu przestać odpisywać, wszyscy na tym skorzystamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@giguga: blah blah blah.

Nie Twoja w tym głowa durnoto kto za co chce ginąc. Każdy ma swoją morlaność i ch. Ci do tego co kto co z nią robi. Jeden może zginąć ratując psa, drugi dziecko, a trzeci uciec i samemu ocalić swoje życie. W takiej chwili każdy jest sam ze sobą i ze swoim sumieniem, a Tobie absolutnie nic do tego.

A już takie wysrywy, że była słaba
  • Odpowiedz
@giguga: > Jesteś niestabilny emocjonalnie i wymagasz natychmiastowego leczenia, bo możesz zagrażać osobom w twoim otoczeniu.

Teraz jak to czytam to myślę, że to musi być bait. Nie możesz być aż tak głupia i pisać takich rzeczy obcym ludziom w internecie. No nie da się. #psychiatria pls help.
  • Odpowiedz
@instalacja: jak ty się zachowujesz i jak odzywasz. Od razu widać, z jakim elementem społecznym ma się do czynienia. Szybko można wysnuć wniosek w kontekście twojego podejścia do zwierząt domowych, że utrzymujesz niebezpiecznie bliską relację z nimi i nie widzisz w tym nic zdrożnego.
  • Odpowiedz
@giguga: Dalej mnie terroryzujesz!!1 XDD
Nie rozumiesz o co chodzi - to nie jest kwestia podejścia do zwierząt domowych, ułomie. Równie dobrze ta dziewczyna mogła iść na dyżur do hospicjum.

Chodzi o manifestację plucia w pysk takim kmiotom jak ty, którzy wyśmiewają tragedię innych i "argumentują" jakby dziewczyna wybrała pakiet zwierzątka+śmierć. Niestety u ciebie wystąpiła bardzo irytująca kombinacja ignorancji i niskiego ilorazu inteligencji z brakiem umiejętności stulenia ryja.
Ze
  • Odpowiedz
@instalacja: chodzi o to, że psirze i kiociarze się podniecają z tego powodu, że ktoś tak się poświęcał dla zwierząt, że aż zginął i idąc im pomóc. Dowód na to, że miłość do zwierząt może być wielka. Widząc tak pierdzepokotach jestem wydać diagnozę, że to chorzy psychicznie ludzie z jakimiś brakami w rozwoju intelektualnym. To jak wpływają na zmianę prawa gdzie za zamordowanie kundla można trafić do paki pokazuje mi
  • Odpowiedz
To jak wpływają na zmianę prawa gdzie za zamordowanie kundla można trafić do paki


@giguga: Tylko skrajny degenerat i/lub imbecyl może być przeciwko. Co by wiele wyjaśniało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@giguga: w sumie nie spodziewałam się niczego wiecej po takim śmieciu jak ty. Idz sobie tam blah blah blah iks de na jakiegoś fejsbuczka albo oaze czy grupe katolicka i daj ludziom zyc amebko.
  • Odpowiedz
@Kociopelek @instalacja: O nie panie. To ci, którzy tak współczują i pochylają się nad losem biednych zwierzątek domowych to jednocześnie ci, którzy zrobili sobie z nich maskotki! Które mają ich pocieszać i stanowić rezerwuar ich deficytów emocjonalnych. Takie osoby przyczyniają się do rozwoju intratnego biznesu hodowli psów, kotów tylko po to aby pozbawiane naturalnych instynktów, umiejętności życia na wolności, mogły cieszyć swojego pana. Zgadnij, dlaczego dżdżownice nie są tak
  • Odpowiedz
Napiszesz mi, jakim jestem debilem


@giguga: Już napisałem, nie muszę się powtarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj wykopowe ludzie, dorosłe osoby wrzucają mema, w którym koty rozmawiają jak ludzie. Cóż za słodycz. Koty przedstawiają zachowanie ludzi. Pewnym osobom się
  • Odpowiedz
trolujcie sobie do upadłego, ale wciąż i zawsze będę uważał, że głupio zginęła. Niejako sama się prosiła o śmierć. Gdyby pomagała ludziom, gdyby ratowała dzieci, nie, pojechała do psów xd


@giguga: No tak, bozia pewnie by ją ocaliła gdyby jechała do sierocińca, nie? Czy może wg twoich urojeń ruscy zapytali ją dokąd jedzie, dowiedzieli się, że do piesków, więc ją zabili?

Wkur%iasz mnie, śmieciu.
  • Odpowiedz
Wkur%iasz mnie, śmieciu.


@instalacja: opanuj się.
Gdyby zaganiała mrówki do mrowiska to by dopiero była śmieszna i głupia śmierć ale ty nic dziwnego byś w tym nie widział bo bez różnicy z jakiego powodu znalazła się tam, gdzie nie powinna. Zachowując się nieodpowiedzialnie zwiększyła ryzyko.
  • Odpowiedz