Wpis z mikrobloga

Już nie raz słyszałem, że moderacja jest niepełnosprawna umysłowo. Tym razem się dołączę do tych głosów. Jest obecnie prowadzona wojna hybrydowa i kampania dezinformacyjna prowadzona z kremla. Co robi moderacja? Ustawia automat odrzucający zgłoszenia o tej dezinformacji. Nie ma znaczenia, czy OP jest kacapskim pionem, czy po prostu użytecznym idiotą szerzącym nienawiść podżeganą przez bolszewików.
Nie potrzebujemy belki z serduszkiem, tylko wsparcia w walce z radziecką dezinformacją. Jeśli określenie "podcieranie cip ukrainek" nie jest nacechowane nienawiścią na tle narodowościowym, treścią propagującą ksenofobię, to ja nie wiem co jest...
Weźcie się #moderacja ogarnijcie, bo to moment w historii w którym stanie z boku to też obranie strony.

P.S.
Żeby nie było, że to pojedyńczy wybryk, wcześniej zgłaszałem dziesiątki oczywistych rosyjskich trolli, niektórych wprost nawołujących do mordowania Ukraińców. Zgadnijcie z jakim rezultatem.

#moderacja #ukraina #wykop #rosja #moderacjacontent
Pobierz Rabsztok - Już nie raz słyszałem, że moderacja jest niepełnosprawna umysłowo. Tym raz...
źródło: comment_1646494041pgnURnCbcpTTk80ruVjYBF.jpg
  • 3
@Ignite: nie każdy prorosyjski komentarz jest napisany przez trolla, spora część to wpisy ludzi którzy dali się wmanewrować w podżeganie rozpoczęte przez tych trolli. Chodzi o efekt kuli śnieżnej. Trzeba powstrzymać oba typy komentarzy ponieważ niezależnie od intencji OPa, oba są równie szkodliwe.