Wpis z mikrobloga

@calka-rekurencyjna: Cyberpunk 77, jest duzo negatywnych opinii ale nie sluchaj ich. Gra posiada bugi to niestety prawda ale pod wzgledem fabularnym to jest #!$%@? (). Tylko trzeba wykonywac wszystkie zadania, a nie tylko watek glowny, bo tak to nie ma sensu w to grac dla samego przejscia, po prostu trzeba wczuc sie w ten swiat.
a the last of us to od 1 zaczynać? Bo rozumiem ze ciągiem


@calka-rekurencyjna: tlou jest za darmo jesli masz ps+, wiec smialo sciagaj i zaczynaj od 1. Te gre tez dopiero nie dawno ukonczylem i bylem zszokowany gdy ukazaly mi sie napisy koncowe, ze jak to juz koniec :(. Tylko nie zaczynaj grac w pare gier naraz, bo z tego nic dobrego nie wychodzi ( )
@Braand: grałam przez steama plus geforce now. A jak to na ps5 wyglada? Jest petarda z grafika czy nie? Bo na tym geforcenow wyglądało to elegancko. Nie ukończyłam tej gry ale zamierzam. Te ostatnio wydane aktualizacje coś zmieniły na plus? Bo nie interesowałam się. Wole na konsoli grać ale jeśli grafika będzie gorsza to chyba wole odpalać dalej ge force nów.
@calka-rekurencyjna: Ja ogolnie malo gralem w gry wiec na temat grafiki sie nie wypowiadam, bo dla mnie wszystko na ps5 wyglada fajnie ale po prostu nie gralem na ps3 i ps4 w nic innego jak fifa. Dopiero teraz jakos mnie wzielo na ogrywanie innych tytulow. Jesli gralas na PC to chyba nie ma sensu na ps grac. Ja gralem jeszcze bez aktualizacji do ps5, wiec nie wiem jak to wyglada teraz
@calka-rekurencyjna: Zalezy jakie gry lubisz, ja Ci od siebie moge polecić Kene bridge of spirits, to nie ex bo jest i na PC, ale krótka i bardzo fajna gra. Tak jak mówiłem, Zalezy co lubisz, tlou to dość powaznie podchodząca do fabuły gra, ja przeszedłem ale troche mnie znudziła powtarzalność. Spider mam tez jest bardzo fajny, ogólnie ja lubie troche luźniejsze gry, ale jak chcesz coś co traktuje gatunek powaznie to