Wpis z mikrobloga

@Tonari_Totoro: bardziej to, że jestem zbyt leniwy, żeby iść popatrzeć jak sobie lata, a interesująca jest ta większa aktywność :D Dosłownie w momencie pisania tego posta znowu coś lata. Co do Francuska Park, polecam, często małe samoloty akrobacyjne latają, wystarczy się ubrać, przejść 100m i piękny widoczek :D Ale tak, też się dziwię ludziom, którzy wprowadzają się tu, a potem marudzą, że im coś nad głową lata :D Jak byl niedawno
@Redoxx: Jak chce sobie popatrzeć na awionetki to idę na kawę do odlotu a nie kupuje privilege luxory penthouse 37m2 a potem piszę petycję że mi mi helikoptry latajo zbierając 180 podpisów urażonych innych posiadaczy luxory privilege penthousów bo reszta nieruchomości ma lokatrów z Airnb i nie można ich było gonić o podpis ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@Tonari_Totoro: to było dobre :D Szkoda mi kasy na kupno mieszkania, wole sobie dom postawić jak sie sytuacja kredytowa się uspokoi, niż kupować tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pod wynajem git, ale mieszkać na dłużej i dać 1,2 mln za mieszkanie o sensownej powierzchni, to trochę przerost formy nad treścią, kiedy za tą kasę można mieć dom i 2 samochody dobrej klasy :D Chociaż lepsze to niż
@Majster_bieda: byłem teraz się przejść z ciekawości. Wychodziłem z klatki to startował, 2-3 minuty i podchodził do lądowania po zrobieniu dużego kółka, kolejne 2 minuty i kolejny start. Wygląda jak jakieś szkolenie czy coś.