Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czemu każdy krytyczny głos względem takich niesprawiedliwości


@Habemuspapam69: ale jakich niesprawiedliwości? jak jutro dam stówkę bezdomnemu pod sklepem to będziesz do mnie płakać że ciebie niesprawiedliwie potraktowałem bo też chcesz stówę?

@Ligniperdus: To nie jest taka sama zależność
@dnasstorm: oczywiście że jest, prowadzę firmę i stwierdzam że dam premię pracownikom którzy posiadają rodzinę w kraju ogarniętym wojną, cóż za przypadek że akurat tak wyszło, że 100% z nich to ukraińcy
@justypl:
Jeśli ci to pasuje do twoich urojeń to możesz zrobić ze mnie konfederatę pustaku xDDD

@darqnies:
Ależ kwota również wpisuje się w taka samą dyskryminacje jak uproszczona ścieżka kariery. Tylko piszące tutaj polskie barany zaakceptują wszystko i jeszcze wzywają cię od ruskich onuc bo wiadomo: polska doktryna polityczna to albo #!$%@? się bo łbach wzajemnie, albo zjednoczyć się i wrzeszczeć „hurrrrra, husarrrria” xDDD
@adidanziger: ale piaskownica i beztalencie z ciebie wychodzi. Jesteś na tych tagach co sobie ani pracy, ani dziewczyny nie możesz znaleźć? Nawet zapłakałabym nad twoim żałosnym losem, ale mam całkiem fajne życie, nie siedzę w piwnicy. Stalkuj mój profil na wykopie, może twój się zaróżowi (nie w kontekście lewicy i lgbd, ci*lu). Mniej inteligentny uczestniku naszych polskich obywateli ¯\_(ツ)_/¯
@adidanziger: Chyba korzystają z okazji i wymieniają załogę, bo obecny napływ Ukrainek to ogromna podaż pracownic z mniejszymi wymaganiami i kosztami życia, a co za tym znacznie mniejsza presja na wyrównywanie płac do inflacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adidanziger: Pomijając że #!$%@? cie to obchodzi co se biedronka rozdaje, ale największa żenada że zesrałes się o #!$%@? 1000 zł xD Faktycznie tyle siana że poustawiani są do końca życia XD Tobie też powinni dać, żebyś nie poczuł się urażony XD
O #!$%@? #biedronka daje ukraińskim pracownikom 1000 PLN bonusu i uproszczoną ścieżkę kariery bo są Ukraińcami. Oczywiście za wszystko zapłacą Polacy wyższymi cenami, a w portugalskich mediach i tak będą pisać, że Polska nie pomaga Ukrainie


@adidanziger: To prywatna firma. Dla nich to może kampania reklamowa?
Poza tym ludziom #!$%@?ą kraj mordują rodzinę niszczą domy. Co oznacza że jesteś #!$%@? człowiekiem jak w takiej sytuacji im żałujesz.
@adidanziger ci powiem ze pracuje w 40 osobowej firmie i mamy 2 ukraincow na produkcji i dostali po 3000zl premii przez wojnę. Straszne XD. Normalnie im zezdroszcze że mają wojnę w kraju i dostali 3000 cebulionow xd