Wpis z mikrobloga

@all_my_friends_are_dead: szczerze chyba wolałabym zeby u mnie na uczelni prowadzili normalnie wykłady a nie tak jak dzisiaj babka od psychologii zdrowia mówiła 4 godziny jak straszna jest wojna, gwałty i morderstwa. Wykład miał tytuł „jak radzić sobie ze stresem w czasie konfliktów zbrojnych”. Wyszło z tego tyle ze tylko każdy się zestresował jeszcze bardziej. A mamy po 24 lata
@all_my_friends_are_dead: Większość osób teraz spędza dużo czasu śledząc co się dzieje w Ukrainie, bo jednak jest to bardzo ważne i może niedługo się przenieść na Polskę. Raczej o wiele ważniejsze niż wkuwanie roślinności na różnym poziomie Alp, albo budowy Wulkanu.
A jak tego nie widzisz, to raczej nie ma czego mówić.
Rzygać mi się już chce tym rozmemłanym społeczeństwem. Najgorsze jest to, że takie sieroty wrzucają te swoje przemyślenia z dupy na te gównoportale i tylko nakręcają innych do podobnych wysrywów.
@all_my_friends_are_dead: A ja to jestem w stanie zrozumieć. Moja wydajność w pracy też szorowała po dnie i byłem bardziej zajęty odświeżaniem Twittera niż pracą. Dopiero po kilku dniach udało mi się ogarnąć i wrócić do pracy. W takiej sytuacji nauczyciele mogliby zluzować na jakiś czas.
@LamajHarma: Po prostu jesteś już za stary i nie rozumiesz młodzieży albo i sam nie pamiętasz jak się zachowywałeś w tym wieku. Młodzi głośno mówią że wszystko mają w dupie ale w rzeczywistości bardzo się wszystkim przejmują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pracownicy w firmach mają zorganizowane konsultacje psychologiczne w razie złego stanu psychicznego, a wykopek i tak napisze "hehe, dzieci nie chcą kartkówki z przyry..."

@Heelouu: dzieci mają psychologów na wyciągnięcie ręki