Wpis z mikrobloga

@all_my_friends_are_dead: @Brazylia: @ZarabianieNaMenelu: @PeterGosling: U mnie w 3 lub 4 klasie technikum zmarł kolega z klasy rok młodszej na WF. Wszyscy byliśmy tego świadkami, mój kolega który miał największe doświadczenie w pierwszej pomocy i chłodną głowę zaczął go reanimowac, a nauczyciel pobiegł zadzwonić po pogotowie. Niestety nie udało się i zmarł, a w szkole nastała cisza. Pomimo tego, godzinę później, nauczyciel z informatyki kazał nam normalnie uczestniczyć w
@all_my_friends_are_dead: no niby masz rację że "hehe julka gupia, nie chce się jej uczyć"... Ale popatrz ile ta nasza młodzież przeżyła przez ostatnie 3 lata.
- strajk nauczycieli
- wojna ideologiczna i polityczny chaos
- rządowa propaganda która namieszała w głowach ich rodziców i dziadków
- pandemia
- nauka zdalna
- szczepionkowa sraczka
- wojna na Ukrainie
- no i obecnie jesteśmy w przededniu 3 wojny światowej.
To wszystko na dorosłych
@all_my_friends_are_dead to jest #!$%@? normalne? Pamiętam, jak Rosja na Gruzję najechała w wakacje w 2008 i też się bałam i obawiałam się, że konflikt się rozprzestrzeni i moja edukacja będzie wyglądać jak w podczas II WŚ, że będą nauczyciele po tajniaku uczyć po piwnicach. Teraz wojna jest niedaleko nas, otaczają nas ludzie, którzy uciekli przed bombami. A że nauczyciele zawalają sprawdzianami i pracami domowymi, jest problemem od zawsze. Zamiast się skupić na
To taka sama sytuacja jak z tym, że niby uczniowie chcieli zdalne bo bali się o zdrowie ich bliskich xD Oj tak na pewno


@LamajHarma: powiem więcej, znam przypadki jak te bachory specjalnie się nawzajem zarażały covidem, żeby mieć pozytywa i wysłać klasę na zdalne lub kwarantannę
@fajny_kapelusz: Ludzie z mojego pokolenia albo dorobili się na emigracji albo dorobili się w kraju - podjęli walkę będąc w takiej samej sytuacji ekonomicznej jak Ukraińcy są dzisiaj (przed wojną)

Swego czasu wyjechałem sam z malymi pieniędzmi do obcego miasta na 2 krańcu polski aby znaleźć lepszą pracę - a ta wyjeżdża z "jutro sprawdzian z pszyrki, to opresja"

#!$%@? które narzekają że mają trudno - będą mieć jeszcze trudniej z