Wpis z mikrobloga

@Minieri: Polacy to naprawdę naród pełen skrajności xD wczoraj czytałem post jakiejś woluntariuszki, że ludzie oddają brudną bieliznę i znoszone skarpety, a tutaj babka nawołuje, żeby oddawać szpilki i garnitury xD nie ogarniam czasami
@Minieri ta, jak uciekam z kraju ogarniętego wojną to jedyne o czym marzę, to kreacja od Dolce&Gabbany, ja #!$%@? xDDDD Cieszylabym się, gdyby w takiej sytuacji znalazły się ciuchy pasujące na mnie...
@Minieri
@cutecatboy
@trzy_zero_piatki_na_trzech
@jutokintumi
@taktoto
@ririsu12
@zoladz__ ...jesteście w błędzie, taki apel ma sens bardziej niż wam się wydaje, tylko go nie rozumiecie
...oczywiście że gdy ktoś ucieka przed potencjalna śmiercią to jest inna sytuacja...ALE...gdy ktoś już gdzieś dojechał np do Polski i nie ma nic a otrzymał jakąś pomoc to teoretycznie ZACZYNA SIE PORUSZAC MIEDZY LUDZMI a nie siedzi u wykopią w piwnicy, nie pimysleliscie że tacy ludzie nie mogą iść
@nudziarz123: Ja #!$%@?ę, człowieku, to Ty nie zrozumiałeś. Tamta laska apeluje o modne ciuszki i jeszcze patrzy stereotypowo, że niby Ukrainki uznają tylko modne ciuszki. Tak jakby na Ukrainie nie było np. tomboyów czy innych dziewczyn, które mają gdzieś, co jest w danym sezonie modne. To ludzie tacy, jak my. Zresztą te ciuchy z darów są na czas, kiedy są świeżo po ucieczce z kraju. Poza tym laska zakłada, że wszyscy
@ririsu12 ... Powiem tak może i ta akurat laska trochę przegięła ale jej wpis przynajmniej się trochę przebił i pewne rzeczy ludziom może uświadomić... Niestety ale nie wiem czy się orientujesz ale jak były różne wydarzenia w ostatnich latach gdzie były akcje zbierania rzeczy dla jakich ludzi to się okazywało niestety że ludzie dają naprawdę te tak zwane szmaty i graty który się woleli pozbyć niż wynieść do kontenera pozdrawiam.
@nudziarz123: Tak więc ludzie wrzucający do darów najgorsze szmaty powinni być piętnowani i tyle. A ta influencerka pierdzieli, że Ukrainki na ogół modnisie i byle czego nie założą, co jest nieprawdą, bo to jest kwestia człowieka, a nie narodowości.