Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GajowyBoruta: Już nie popadajmy w skrajność. 99% obywateli Europy i tak jest odciętych od ruskich propagandowych kanałów bo usunęli je z list w kablówkach i platformach satelitarnych. Odbiorniki FTA to margines, mało kto taki posiada a wątpię że ktoś specjalnie będzie szukał dostępu do tych kanałów. Poza tym dobrze mieć podgląd na kanały wroga żeby móc prostować rozpowszechniane tam kłamstwa.
@GajowyBoruta: nie może zatrzymać transmisji xddd czyli może ale spojrzeli w lustro i się obsrali. A ci wygodniccy Szwedzi jeszcze w to durnie wierzą. No cóż nie mają jaj. Jak ruscy im podejdą pod samą granice to wtedy nagle zacznie się hurr durr wyłączamy transmisję. Ale wtedy będzie już za późno. A jak ruscy podejdą im pod dom to będą piszczeć ale i szykować się do walki w swoich domach i
uż nie popadajmy w skrajność. 99% obywateli Europy i tak jest odciętych od ruskich propagandowych kanałów bo usunęli je z list w kablówkach i platformach satelitarnych. Odbiorniki FTA to margines, mało kto taki posiada a wątpię że ktoś specjalnie będzie szukał dostępu do tych kanałów. Poza tym dobrze mieć podgląd na kanały wroga żeby móc prostować rozpowszechniane tam kłamstwa.


@MarianoaItaliano: Ale ten sygnał jest transmitowany z terenu Szwecji do Rosji, Białorusi
@Drmscape2: weź ty przeczytaj moja wypowiedź wyżej i zacznij logicznie myśleć. Może napij się soku rosyjskiego z donbasu przełknij go i zastanów się czy wolisz ruskie produkty czy zachodnie. A potem zastanów się czy wolisz wolność słowa i czy w Rosji gdzie ludzie są aresztowani w tym dzieci mają wolność słowa. Co może jeszcze powiesz ze jeździsz volvo i popierasz ataki Rosjan?
jeśli tak stanowi ich prawo, to mogą próbować je zmienić, no ale na pewno nie powinni to łamać po to, by osiągnąć swój cel.


@Fattek: Coś na zasadzie, nie ważne, że morderca złapany na grącym uczynku, dopóki nie ma prawomocnego wyroku, jest niewinny?
@rtp_diov: Ty patrzysz komu odpisujesz? Zwróciłem uwagę, że chyba ci się adresaci pomylili bo nie bardzo chce mi się wierzyć, że wcześniejsza wiązanka to była odpowiedź rzeczywiście do mnie.
@rtp_diov: Nie nadinterpretuj. Napisałem tylko, że jakiś kraj ma regulacje w tej kwestii, które w zamierzeniu miały chronić wolność słowa przed zakusami cenzury wprowadzanej jedną decyzją. Przecież zakaz transmisji, który mógłby być wprowadzony w łatwy sposób to jest miecz obusieczny, co doskonale widać na naszym lokalnym poletku przez próby wprowadzania cenzury przez rząd pis. W Szwecji mają odpowiednie prawo i się zwyczajnie do niego stosują. Cel nie uświęca środków.
@Drmscape2: przecież ruscy zrzucają pociski a w Moskwie aresztują dzieci za transparenty. I to ma być wolność słowa? To o jakiej wolności słowa mówisz. Przepraszam Cie bardzo, ale jeżeli powiedzmy twój sąsiad zaczyna w żabce Ciebie oczerniać ze kradniesz masło a potem spuszcza gówniany pocisk na samochód innego sąsiada i idziesz potem do żabki ludzie oburzeni, czepia się Ciebie ochrona czy kradniesz masło i czy wgle słyszałeś że samochód zniszczono to
@rtp_diov: Ale nie mówimy o wolności słowa w Rosji, tylko w Szwecji. Jeśli ci się marzy rządzenie dekretami, to raczej zamiast mnie wysyłać do Rosji, to sam się powinieneś tam udać. Jeśli w Szwecji będą chcieli zakazać nadawania, na co aktualnie ichniejsze prawo nie zezwala, to niech pierwsze zmienią prawo. Nie namawiaj ich do łamania ich prawa i nie wyzywaj ludzi opowiadających się po stronie prawa od onuc. Bez odbioru.
@Drmscape2: ale ja nikogo nie wyzywam. Po prostu czasem dla dobra sprawy trzeba działać dynamicznie i szybko. Jak jesteś taki prawowity to powinieneś wiedzieć że nie zawsze prawo to księga objawiona i wyrocznia. Często prawo jest niedopasowane i miękkie na wykorzystywanie jego do swoich celów. Mówimy o sytuacji Szwecji która powinna szybko podjąć równoważne kroki w stosunku rosyjskiej transmisji. A w tym kontekście skoro mówimy o transmisji rosyjskiej to istotny jest