Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirki. Mam takie pytanie bo za dwa tygodnie jadę ze Szczecina z żoną w góry. Auto osobowe mamy uszkodzone wiec jadziemy busem masterem. I tak się zastanawiam czy są gdzieś jakieś miejsca gdzie dałbym lub znalazł ogłoszenie żeby złapać jakiś transport przy okazji żeby parę groszy wpadło?

#szczecin #transport #zakopane #praca
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuomollo: chodzi mi o towar bus jest 3 osobowy ale może to jedno miejsce dam na bla bla. @sergrasta: wyjazd 11 marca powrót w poniedziałek trasa Szczecin - Biały Dunajec ale nie mam problemu żeby ja trochę zmienić ale max 2-3h
  • Odpowiedz
@Tiberian: Ja #!$%@?, tak trzeba żyć koleś jedzie na urlop i kombinuje jak po drodze, napchać jakiegoś towaru żeby zarobić xD

Co ta inflacja robi z człowiekiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: Nie wiem co w tym złego. Prowadzę firmę z różnymi usługami i jak jest możliwość to nie widzę nic złego w zmniejszeniu kosztu swojego urlopu biorąc zlecenie po drodze. :)
  • Odpowiedz
@Tiberian: Eh, tłuczesz się cały kraj, 800 km i noclegujesz w gównianym Białym Dunajcu. To tak jakbym ja znów chciała zwiedzić Szczecin i wykupiłabym sobie pokój w Gryfinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RycerzSzaregoMelanzu: Niestety juz chyba nie aktualne. Zgłosiłem dziś chęć przewiezienia gratów pod granice w Związku Ukraińców ze Szczecina. Maja do mnie oddzwonić. Ale napisz PW jeśli nie będą potrzebować to pomyślimy :)
  • Odpowiedz
@Tiberian: Ale mi akurat chodziło o drogę powrotną. W zeszłym roku kupiłem w Kielcach te części i kilka dni później złamałem piętę. Odebrał to mój znajomy z Kielc i chciałbym te części w końcu przywieźć do Szczecina. Miałem sam jechać po to i przy okazji zobaczyć jego nową firmę, ale mam po powrocie do pracy taki młyn, że nie mam czasu na takie wycieczki.
  • Odpowiedz