Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CZLOWIEK89: czyli jesteś przeciwny sankcjom na Białorusi? Trochę rykoszetem dostali, właściwie chcieliby być wolni jak Ukraina i ciągle walczą, w wyborach też nie głosują jak wyniki pokazują. Co innego u ruskich, tam większość popiera szczerze Putina xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTuNowy: ja tylko pytam, może niefortunnie zadane pytanie. A zapytalam o sankcje, bo inny aspekt tej wojny dotykający Białorusinów, tj zabijanie żołnierzy białoruskich, nie mógłby być przedmiotem takiej dyskusji
@banjo: nigdzie nie napisałem, że jestem przeciwny. Po prostu widzę, że nie wszystko jest czarnobiałe. Uważam, że nie wszyscy Białorusini ani Rosjanie są źli i nie wszyscy Ukraińcy są dobrzy i nie mam propozycji jak ich odróżnić. Mam w Polsce koleżankę, studentkę z Białorusi, nagle wszystkie koleżanki z Ukrainy mają ją za wroga z dnia na dzień. Co do Rosjan to możemy sobie wmawiać, że jak nie popierają Putina to niech
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CZLOWIEK89: z tą koleżanką to brzmi faktycznie bezmyślnie. I racja, że nic nie jest czarno białe, ale chyba wypośrodkować żadnych działań się nie da.