Wpis z mikrobloga

Jeden z wpisów z rosyjskiego wykopu - jak z 70k$ oszczędności zrobić 3k$, tłumaczenie poprawiane ręcznie. Chyba warto otagować to też #przegryw, podziękuj Putinowi.

Cześć chłopaki, mam dość swojego życia. Pracowałem od małego dziecka, mam obecnie 28 lat. Miałem dziewczynę 5 lat która zostawiła mnie i zdążyła wyjechać do europy przed cholernymi sankcjami na loty. Zablokowała mnie, nie wiem gdzie jest. Miałem prawie 5 miliony rubli (adnotacja: to około 70k$ przed spadkiem kursu) w inwestycjach na giełdzie. Ja składałem pieniądze na swoje mieszkanie, nie chciałem tak jak ci idioci brać tych kredytów. Ten kto teraz ma kredyt jak dawniej(?) to wygrał ten rynek. Inwestowałem w Polymetal, Sbierbank, Novatek GDR i kontrakty SFUD(?). Straciłem ponad 50% jak kurs się zmieniał. Sprzedałem to wszystko. Wymieniając to wszystko bank dał mi bardzo zły kurs i prowizję. Zgłosiłem na nich wypłatę zaplanowaną. Jak przyszedłem do banku powiedziano mi że jeżeli wcześniej zgłosiłem wypłatę takiej kwoty to zapłacę prowizję. Zrezygnowałem, obiecali że mi zwrócą. Wypłacałem drobne kwoty z bankomatów bo były limity i ci idioci też za każdą wypłatę brali opłatę a nie ma jej w cenniku. Za wypłatę z banku tej co nie zrobiłem odrzucili mi reklamacje i pieniądze zabrali. Co mam zrobić, straciłem wiele lat życia ...


Dalej opisy głównie myśli samobójczych które sobie daruje.

#ukraina #wojna #gielda #rosja
d.....s - Jeden z wpisów z rosyjskiego wykopu - jak z 70k$ oszczędności zrobić 3k$, t...

źródło: comment_1646271438Pm2Yo2TLLfXD3iVdzcrvrg.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
tak popierają jak polacy pisowców. Idąc tym tokiem rozumowania nie szkoda polaków ze ich pis dojezdza bo to ich wina. Ich wina ze jak sie sprzeciwiają to dostają pałą po dupie od milocjanta i mandat xD


@puto: no bo popierają przecież xD A jak był protesty to "merytoryczna opozycja" robiła wszystko, żeby je osmieszyć.
Mnie jest szkoda rosjan, ale niestety, muszą oberwac po dupie i obalić putina, bo lepiej żeby
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: No tylko trzeba się zastanowić dlaczego 95% ludzi na świecie oszczędza w krajowej walucie. Poziom edukacji finansowej jest zerowy bo politykom jest na rękę to że oszczędzasz w krajowej walucie. Mam kumpla co 100% trzyma w złotówce. Próbowałem do niego dotrzeć że czemu nie zdywersyfikuje na forinty korony czeskie albo kuny xD Stwierdził że to #!$%@?, ale na stwierdzenie że złotówka to #!$%@? nic nie powiedział. Dlaczego więc dalej
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: nie przebijają 30% a mają wiekszość w sejmie? ( ͡º ͜ʖ͡º) ehhh... wiem do czego zmierzasz i od razu to wyjaśnię bo mi się już nudzi rozmowa z tłukami bez zera wyobrazni którzy widzą na maks do najbliższej wypłaty ( ͡° ʖ̯ ͡°) społeczeństwo ma zerową kontrolę nad politykami. Zerową. jeżeli ktoś wybory raz na 4 lata nazywa kontrolą to
  • Odpowiedz
nie przebijają 40%,


@szybki_zuk: ja nie patrzę na wasze pisowskie sondaże xD ja nie usprawiedliwiam tylko mówię jak jest. Nie każdy lubi przyjmować policyjną pałę w dupę na komisariacie po protescie jak ty.
  • Odpowiedz
@puto: "Wasze"? XD Cpaj mniej. Ktore sondazownie pokazuja ponizej 30%? Tylko nie mów, że wszystkie są propisowskie xD

ja nie usprawiedliwiam tylko mówię jak jest.


@puto: typie ale o czym ty pieprzysz xD Jakby był co roku to i tak by wygrywali. Oni
  • Odpowiedz
w h*j smutne takie coś, zapiepszasz przez kilka lat i nagle tracisz wszystko


@Hazzek: No, np. przez rakietę uderzającą w Twój blok.
  • Odpowiedz
  • 0
@kemek
Psycholog terapia otwarta lub zamknieta później wspomaganie się grupą.
Ale przede wszystkim chęć życia i całkowita oddanie się temu leczeniu.
  • Odpowiedz
Psycholog terapia otwarta lub zamknieta później wspomaganie się grupą.


@Anyper: Były obie... Otwarta nawet chyba 3 czy 4 razy.

Ale przede wszystkim chęć życia i całkowita oddanie się temu leczeniu.


@Anyper: Więc chyba brakuje chęci i wiary w to, że da się coś zmienić.
  • Odpowiedz
  • 0
@kemek Każdy ma inny poziom dna. Ja już nie mogłem dłużej wracać do domu patrzeć na małego synka i okłamywać że wszystko jest ok przegrywając jego przyszlość. Oczywiście nie jest też tak że jestem wyleczony i wszystko cacy. Jestem ogolnie świadomy. Muszę bardzo uważać jak wszystko zaczyna sie układać bo wtedy najłatwiej wpaść.
I uczciwie zrobiony program 12 kroków dużo pomógł jak go zrozumiałem.
  • Odpowiedz